تعداد بازدید : ۴۳۹
کد خبر : ۲۲۰۲۶۵
مدیر نظارت بر نهاد‌های مالی سازمان بورس گفت:
۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷
مدیر نظارت بر نهاد‌های مالی سازمان بورس گفت: در زمان آزادسازی امکان فروش ۳۰ درصد از سهام وجود دارد که تا پایان سال امکان فروش کامل سهام امکان پذیر خواهد بود.

امکان فروش کامل سهام عدالت تا پایان سال

به گزارش بورس نیوز، محمدرضا معتمد، مدیر نظارت بر نهاد‌های مالی سازمان بورس درخصوص زمان پذیرش سهام سرمایه‌گذاری‌های استانی در بورس اظهار کرد: از ۱۷ خرداد به بعد شرکت‌های سرمایه گذاری استانی در بورس پذیرفته خواهند شد و سهامدارانی که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند می‌توانند از طریق شرکت‌های سرمایه گذاری استانی سهام را معامله کنند. وی افزود: سهام عدالت، سهام ارزنده‌ای بوده و منفعت‌های آتی زیادی دارد و از زمان آزادسازی، حجم فروش نسبت به سهم‌های روز بسیار کمتر و بیانگر این است قصد سهامداران، نگهداری این منافع ارزشمند است.

مدیر نظارت بر نهاد‌های مالی سازمان بورس ادمه داد: در زمان آزادسازی امکان فروش ۳۰ درصد از سهام وجود دارد که تا پایان سال امکان فروش کامل سهام امکان پذیر خواهد بود. سرمایه داران سهام عدالت با مشخصات هویتی می‌توانند وارد سامانه سهام عدالت شوند و اطلاعات سهام را مشاهده کنند. احراز هویت برای افرادی که شماره تلفن و شبا را در سامانه ثبت کردند، انجام شده، اما افرادی که شماره تلفن و شبای بانکی را در سامانه وارد نکرده اند باید با مراجعه به کارگزاری‌ها، سامانه سجام، دفاتر پیشخوان و بانک‌ها احراز هویت شوند.

معتمد گفت: با توجه به تمدید روش انتخاب مستقیم یا غیرمستقیم سهام عدالت تا ۱۵ خرداد از ۱۷ خرداد مشخص می‌شود چه تعداد روش مستقیم و چه تعداد روش غیرمستقیم را انتخاب کرده اند. شرکت‌های سرمایه گذاری استانی را در بورس پذیرش می‌کنیم و سهام آن به افرادی که روش غیر مستقیم را انتخاب کردند، تخصیص داده می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: