تعداد بازدید : ۸۵۲
کد خبر : ۲۲۳۵۸۴
کسب ۱۶۱ ریال سود هر سهم توسط "تملت" در سه ماهه نخست امسال؛
۲۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴
۷۶ درصدی را نشان می‌دهد. رشد سودآوری شرکت عمدتا به دلیل افزایش سود ناشی از بازارگردانی و سود نگهداری و فروش اوراق بهادار بوده است.

رشد ۷۶ درصدی سودآوری نسبت به مدت مشابه سال قبل

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت تامین سرمایه ملت در سه ماهه نخست سال جاری و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی نشده شرکت موفق به کسب سود خالص یک هزار و ۱۲۸ میلیارد ریالی شده و این سود که معادل ۱۶۱ ریال به ازای هر سهم بوده، نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۷۶ درصدی را نشان می‌دهد.

رشد ۷۶ درصدی سودآوری نسبت به مدت مشابه سال قبل

رشد سودآوری شرکت عمدتا به دلیل افزایش سود ناشی از بازارگردانی و سود نگهداری و فروش اوراق بهادار بوده است. جمع کل درآمد‌های محقق شده این شرکت در این دوره زمانی به یک هزار و ۳۰۲ میلیارد ریال رسیده که این آیتم مهمترین بخش درآمدی شرکت را به خود اختصاص داده است.

درآمد‌های بازارگردانی و سود اوراق بهادار بیش از ۹۸۰ میلیارد ریال بوده است. پس از آن، مدیریت صندوق‌های سرمایه‌گذاری مهمترین بخش درآمدی شرکت بوده است. درآمد صندوق‌های تحت مدیریت این شرکت به ۲۲۷ میلیارد ریال رسیده بود، همچنین این شرکت ۹۰ میلیارد ریال درآمد بابت تعهد پذیره نویسی اوراق بدهی فولا مبارکه در این دوره زمانی شناسایی کرده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: