تعداد بازدید : ۴۵۲
کد خبر : ۲۲۳۶۸۸
به واسطه شناسایی درآمد‌های ناشی از سرمایه‌گذاری رقم خورد؛
۲۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
با این وجود افزایش در حدود ۳۸ درصدی نرخ‌های فروش سیمان داخلی این شرکت در سه ماهه سال مالی ۱۳۹۹ منجر به تحقق بیش از ۳۳۲ میلیارد ریال شد.

رشد درآمد‌های سه ماهه

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، پس از شناسایی سود خالص ۱.۶۱۱ ریالی به ازای هر سهم در پایان سال مالی ۱۳۹۸ از شرکت سیمان قاین، اکنون صورت‌های مالی حسابرسی نشده سه ماهه این شرکت نیز حاکی از شناسایی سود خالص مناسب ۱.۰۸۷ ریالی و ثبت عملکردی مطلوب است.

رشد درآمد‌های سه ماهه

از نکات قابل توجه صورت‌های مالی سه ماهه منتشر این شرکت در مقایسه با عملکرد مدت مشابه سال مالی ۱۳۹۸، افزایش در حدود ۵.۰۰۰ تنی مجموع انواع محصولات تولیدی بوده که بخش عمده‌ای از آن به دلیل افزایش محسوس فروش سیمان پاکتی تیپ ۲ صادراتی و همچنین شناسایی بیش از ۱۶۲ میلیارد ریال درآمد‌های ناشی از درآمد‌های سرمایه‌گذاری بوده است.

بر این اساس، در حالی که شرکت سیمان قاین در سه ماهه سال مالی ۱۳۹۸ موفق به فروش بیش از ۱۹۴.۰۰۰ تن انواع محصولات سیمان داخلی شده بود، در مدت مشابه سال جاری نیز موفق به فروش بیش از ۱۴۳.۰۰۰ تن از انواع محصول داخلی و در حدود ۵۶.۰۰۰ تن فروش سیمان صادراتی شده است.

با این وجود افزایش در حدود ۳۸ درصدی نرخ‌های فروش سیمان داخلی این شرکت در سه ماهه سال مالی ۱۳۹۹ منجر به تحقق بیش از ۳۳۲ میلیارد ریال شد که در مقایسه با درآمد‌های ۱.۱۲۹ میلیارد ریالی این شرکت در سال مالی ۱۳۹۸ عملکردی متوسط محسوب می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: