تعداد بازدید : ۵۶۲
کد خبر : ۲۲۳۶۸۸
به واسطه شناسایی درآمد‌های ناشی از سرمایه‌گذاری رقم خورد؛
۲۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
با این وجود افزایش در حدود ۳۸ درصدی نرخ‌های فروش سیمان داخلی این شرکت در سه ماهه سال مالی ۱۳۹۹ منجر به تحقق بیش از ۳۳۲ میلیارد ریال شد.

رشد درآمد‌های سه ماهه

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، پس از شناسایی سود خالص ۱.۶۱۱ ریالی به ازای هر سهم در پایان سال مالی ۱۳۹۸ از شرکت سیمان قاین، اکنون صورت‌های مالی حسابرسی نشده سه ماهه این شرکت نیز حاکی از شناسایی سود خالص مناسب ۱.۰۸۷ ریالی و ثبت عملکردی مطلوب است.

رشد درآمد‌های سه ماهه

از نکات قابل توجه صورت‌های مالی سه ماهه منتشر این شرکت در مقایسه با عملکرد مدت مشابه سال مالی ۱۳۹۸، افزایش در حدود ۵.۰۰۰ تنی مجموع انواع محصولات تولیدی بوده که بخش عمده‌ای از آن به دلیل افزایش محسوس فروش سیمان پاکتی تیپ ۲ صادراتی و همچنین شناسایی بیش از ۱۶۲ میلیارد ریال درآمد‌های ناشی از درآمد‌های سرمایه‌گذاری بوده است.

بر این اساس، در حالی که شرکت سیمان قاین در سه ماهه سال مالی ۱۳۹۸ موفق به فروش بیش از ۱۹۴.۰۰۰ تن انواع محصولات سیمان داخلی شده بود، در مدت مشابه سال جاری نیز موفق به فروش بیش از ۱۴۳.۰۰۰ تن از انواع محصول داخلی و در حدود ۵۶.۰۰۰ تن فروش سیمان صادراتی شده است.

با این وجود افزایش در حدود ۳۸ درصدی نرخ‌های فروش سیمان داخلی این شرکت در سه ماهه سال مالی ۱۳۹۹ منجر به تحقق بیش از ۳۳۲ میلیارد ریال شد که در مقایسه با درآمد‌های ۱.۱۲۹ میلیارد ریالی این شرکت در سال مالی ۱۳۹۸ عملکردی متوسط محسوب می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
اقدام به افزایش سرمایه

اقدام به افزایش سرمایه "وخارزم" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ برگزار می شود.

"چکاپا" از خرداد سال آینده سود می دهد

گروه صنایع کاغذ پارس زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
پرداخت سود

پرداخت سود "پکویر" از شهریور سال آینده

شرکت کویرتایر زمانبندی پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.
سهامداران

سهامداران "دبالک" دور هم جمع می شوند

شرکت تولید مواد اولیه داروئی البرز بالک در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ مجمع عمومی برگزار می‌کند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: