تعداد بازدید : ۴۴۵
کد خبر : ۲۲۳۸۲۹
۳۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۶
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر گفت: امکان تغییر روش سهامداری وجود ندارد، اما سهامداران می‌توانند با مراجعه به پایگاه sahamedalat.ir ارزش روز سهام را ببینند.

امکان تغییر روش سهامداری وجود ندارد

به گزارش بورس نیوز، رسول زارعی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر بیان کرد: ۴۹ میلیون و ۶۴۸ هزار و ۷۷۵ نفر در کشور سهامدار سهام عدالت هستند که ۶۱۰ هزار و ۷۲۵ نفر از آن‌ها مربوط به استان بوشهر هستند.

وی افزود: ارزش سهام اولیه سهامداران عدالت در استان بوشهر حدود ۳۳۲ میلیارد تومان بوده که با توجه به ارزیابی‌های صورت گرفته ارزش روز این سهام حدود ۳۴۰۰ درصد افزایش داشته و به ۱۱ هزار و ۲۹۱ میلیارد تومان رسیده است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر ادامه داد: در اردیبهشت امسال ۳۹ درصد از سهامداران استان روش مستقیم را برای سهامداری انتخاب کردند که سهام عدالت این افراد به تدریج به حساب‌های بورسی اضافه خواهد شد و آن‌ها می‌توانند به طور مستقیم سهام خود را مدیریت کنند.

زارعی خاطرنشان کرد: بر اساس اعلام رئیس جمهور در عید سعید غدیر ۳۰ درصد از سهام و در ۲۲ بهمن ۳۰ درصد دیگر از سهام عدالت برای سهامداران آزادسازی خواهد شد.

وی بیان کرد: با توجه به پایان مهلت تعیین شده، اکنون امکان تغییر روش سهامداری وجود ندارد، اما سهامداران می‌توانند با مراجعه به پایگاه sahamedalat.ir ارزش روز سهام را ببینند و شماره شبای بانکی و شماره تلفن همراه خود را تغییر دهند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر بیان کرد: بر اساس برآورد‌های صورت گرفته ارزش روز سهام عدالت هر فرد عادی که ارزش اسمی سهامش ۵۳۲ هزار تومان بوده اکنون به بیش از ۱۸ میلیون تومان رسیده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"وشهر" به مجمع می‌رود

مجمع عمومی بانک شهر در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ برگزار می شود.

"ودی" از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "وتوسم" گرد هم می‌آیند

شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ مجمع عمومی برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "سمازن" شنیده می‌شود

مجمع عمومی شرکت سیمان مازندران در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: