تعداد بازدید : ۶۷۴
کد خبر : ۲۲۴۳۶۰
سنگینی کیسه‌های سیمانی، ادامه‌دار شد؛
۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶
گزارش عملکرد تیر ماه این شرکت حاکی از رشد چشمگیر نرخ‌های فروش این شرکت در مقایسه با خردادماه سال جاری دارد.

رشد نرخ های محصولات

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، پس از اعلام سود جذاب ۱.۱۱۵ ریالی به ازای هر سهم از شرکت سیمان ساوه در عملکرد سه ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹، گزارش عملکرد تیر ماه این شرکت حاکی از رشد چشمگیر نرخ‌های فروش این شرکت در مقایسه با خردادماه سال جاری دارد.

رشد نرخ های محصولات

همانگونه که در جدول نیز مشاهده می‌شود، بنا بر شفاف سازی منتشر شده این شرکت در سامانه کدال مبنی بر تعامل مدیران تولیدکننده سیمان سفید و رشد بیش از ۲۵ درصدی نرخ محصولات، رشد بیش از ۱۴ درصدی نرخ انواع سیمان سفید و همچنین ۱۸ درصدی سیمان خاکستری تیر ماه در مقایسه با خرداد ماه شاخص‌ترین آیتم عملکرد ماهانه این شرکت است.

شرکت سیمان ساوه که در تیر ماه به فروشی در حدود ۲۳۶.۵۹۴ هزار تنی انواع سیمان شده و به نظر می‌رسد که سیر صعودی افزایش نرخ‌های فروش این شرکت از جمله با اهمیت‌ترین موارد مربوط به گزارش منتشر شده این شرکت باشد.

لازم به ذکر است، جمع کل مبالغ محصولات فروخته شده شرکت در ۴ ماهه نخست سال منتهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۹ در حدود ۶۱۴ میلیارد ریال بوده که در مقایسه با ۲.۱۱۴ میلیارد ریال محقق شده ۴ ماهه نخست عملکردی مطلوب به نظر می‌رسد.

سعيد
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
باسلام
بورس نيوز عزيز باز دم شما گرم ما سهام داران كه دوهفته است بلطف عدم حمايت حقوقي ٤٠درصد سرمايه مان دود شد رو هوا
كلايه مان هم فقط مادي نيست بحث فني وظيفه حقوقي عمده است
ام
گر سهم تا قيمتي كه يه كله رفت ارزنده نبود خب با چند عرضه مقطعي هم سود خوب مي برند وهم سهم ترمزش كشيد مي شد اگر ارزنده بود نظاره كرديد حالا كه سقوط آزاد دو هفته ريزش داره كجايد البته ديروز شرمندمان كردند ٥٠٠دانه حقوقي خريد
اريحال شما خيلي با معرفت هستيد ممنون
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: