تعداد بازدید : ۱۷۱۴
کد خبر : ۲۲۴۶۵۸
کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح کرد:
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۱
هیچ روند صعودی همیشگی نبوده و روزی تغییر مسیر به روند نزولی یا متعادل خواهد داشت. بازار در حال حاضر از روند صعودی به سمت تعادل در و یکپارچگی در حرکت بوده تا شاخص کل فتح جدیدی را رقم بزند. 
آیا پشتیبانی دولت از بورس ادامه دار است
 
ولید هلالات، رئیس هیات مدیره سبدگردان اقتصاد بیدار منفی شدن سهام در بازار را به دو بخش تقسیم کرد و به بورس نیوز گفت: بخشی از منفی شدن به اصلاح مربوط بوده که امری طبیعی است، اما بخش دیگر به ایده‌های مختلف موجود برمی گردد.
 
وی تصریح کرد: حاکمیت، دولت و بانک مرکزی تا ماه‌های قبل، همواره موافق و پشتیبان بازار سرمایه بودند، اما ترس بازار از این است که نظر این گروه به سمت بازار منفی و اصلاح تغییر کرده است. این مسائل بازار را ترسوتر از همیشه کرده است. 

هلالات خاطرنشان کرد: هیچ روند صعودی همیشگی نبوده و روزی تغییر مسیر به روند نزولی یا متعادل خواهد داشت. بازار در حال حاضر از روند صعودی به سمت تعادل در و یکپارچگی در حرکت بوده تا شاخص کل فتح جدیدی را رقم بزند. 

این کارشناس بازار سرمایه در پایان اضافه کرد:با توجه به نرخ ارز، مسائل نماد‌ها و‌ای تی اف‌های دولتی ریزش برای بازار پیش بینی نشده، ولی اصلاح را تجربه کرده و بعد از آن در یک روند متعادل به کارخود ادامه خواهد داد.
اسی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۲
دولت کافیه خرش از پل بگذره یا اگر ببینه مردم اینطوری گا و گوسفندانشون رو می فروشن میان توی بورس و چرخه تولید بخوابه . مغازه دار جنس نفروشه و کشاورز تولید نکنه و راننده به جاده نزنه و کارمند درست کار نکنه و مدام سرش تو گوشی باشه و ارباب رجوع رو تحولی نگیره و .... سیستم های انقباضی و محدود کننده مثل توقف طولانی مدت نمادها به دلایل مختلف یا محدود کردن کدهای معاملاتی و .... اعمال خواهد کرد. یعنی مجبوره اعمال کنه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
فک کنم سود توپی از بورس کردی بعدش فروختی بعدش پول سهمتو آوردی توو دلار و طلا .. حالا دوس داری بورس بریزه تا دوباره توو دلار و سکه یه سود توپ دیگه بکنی
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"هپکو" به مجمع رفت

شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.
حسابرس

حسابرس "قبیستو" در مجمع مشخص شد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت قند بیستون در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ برگزار شد.
ترکیب جدید هیات مدیره

ترکیب جدید هیات مدیره "اتکام" تعیین شد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه اتکایی امین در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: