تعداد بازدید : ۲۱۰۷
کد خبر : ۲۲۵۴۳۴
وقتی هفته گذشته لبخندی به این صندوق نزد؛
۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹
ترکیب دارایی‌های صندوق بر اساس آخرین اطلاعات مندرج در وب سایت این صندوق شامل ۹۴.۸ درصد سهام و ۵.۲ درصد نیز سایر دارایی‌ها است.

صندوق

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، صندوق سرو سودمند مدبران که از صندوق‌های قابل معامله سهامی محسوب می‌گردد، در هفته گذشته با خروج سنگین منابع مالی از صندوق مواجه بود.

صندوق

بر پایه این گزارش، ۵۸۳میلیارد ریال ابطال واحد‌های سرمایه گذاری در هفته گذشته در این صندوق روی داد تا ارزش این صندوق در پایان هفته جاری به ۵ هزارو ۵۹۲ میلیارد ریال برسد.

در جدول زیر بازدهی صندوق بر اساس بازه‌های زمانی هفته، ماه و سال گذشته ارائه شده است.

صندوق

ترکیب دارایی‌های صندوق بر اساس آخرین اطلاعات مندرج در وب سایت این صندوق شامل ۹۴.۸ درصد سهام و ۵.۲ درصد نیز سایر دارایی‌ها است.

در جدول زیر صنایع اصلی تحت سرمایه گذاری این صندوق ارائه شده و بیش از ۵۰ درصد از دارایی‌های صندوق در ۴ صنعت زیر سرمایه گذاری شده است.

صندوق

همچنین در جدول زیر شرکت‌های اصلی تحت سرمایه گذاری این صندوق که اطلاعات آن از آخرین صورت وضعیت پرتفوی افشا شده این صندوق استخراج شده، ارائه شده است.

صندوق

لازم به ذکر است که با توجه به تاریخ ارائه گزارش که ۳۱ تیرماه بوده و اطلاعات جدول ارائه شده احتمالا شاهد تغییراتی در برخی از ترکیب دارایی‌ها باشیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.