تعداد بازدید : ۵۷۶
کد خبر : ۲۲۵۷۱۴
گزارشی تابستانی از بزرگ‌ترین پتروشیمی؛
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
بنا بر آمارهای ارائه شده در تیر و خردادماه سال۹۹، محصول (اتان) در این پتروشیمی بیشترین تعداد فروش را با مجموع ۲۷۴.۷۷۸ تن تشکیل داده و مبلغ فروش نیز با رشد ۲۱.۳۰درصدی مواجه شده است.

رشد ۷.۱۵ درصدی

به گزارش گروه تحقیق بورس‌نیوز، در گزارش ماهانه تیرماه منتهی به سال۹۹، پتروشیمی پارس توانسته فروش داخلی خود را بالغ بر ۱۴ هزار و ۵۹ میلیارد و ۱۳۱ میلیون ریال محاسبه کند و البته حجم فروش این پتروشیمی ۲۶۸.۲۵۳ تن ذکر شده است.

این شرکت در گزارش فعالیت ماهانه خردادماه منتهی همین سال نیز درآمد حاصل از فروش محصولات خود را مبلغ ۱۱ هزار و ۵۸۹ میلیارد و ۸۹۸ میلیون ریال با حجم ۲۵۰.۳۴۱ تن اعلام کرد.

رشد ۷.۱۵ درصدی

بنا بر آمارهای ارائه شده در تیر و خردادماه سال۹۹، محصول (اتان) در این پتروشیمی بیشترین تعداد فروش را با مجموع ۲۷۴.۷۷۸ تن تشکیل داده و مبلغ فروش نیز با رشد ۲۱.۳۰درصدی مواجه شده است.

بر پایه این گزارش، با نگاهی به فعالیت ماهانه تیرماه سال گذشته این پتروشیمی می‌توان دریافت که مبلغ فروش محصولات تولیدی این پتروشیمی ۱۳هزار و ۶۱۷ میلیارد و ۸۰۳ میلیون ریال ثبت شده و در مقایسه‌ای با تیرماه ۹۹، رشد  ۳.۲۴ درصدی بر حساب‌های این پتروشیمی دیده می‌شود.

رشد ۷.۱۵ درصدی

نگاهی به یک شفاف‌سازی

این شرکت پتروشیمی در تاریخ ۹۹.۰۵.۲۷ در پی انتشار اطلاعات اهمیت خود در خصوص ضریب خوراک دریافتی (a ضریب) _گروه ب را روانه کدال کرد که بر اساس ابلاغیه وزیر نفت، ضریب خوراک دریافتی واحد استحصال اتان (a ضریب) برای سال ۹۹ تغییری نکرده و همانند سال گذشته ۶۲ درصد خواهد بود و از سال ۱۴۰۰ به مدت ۴ سال ۷۰ درصد تعیین شده است. پیش بینی می‌گردد باتوجه به شرایط موجود ۷ هزار میلیارد ریال سود سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ افزایش یابد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "پارسیان" در مجمع

مجمع عمومی شرکت بیمه پارسیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ برگزار می شود.

"زگلدشت" سهامداران را فراخواند

مجمع عمومی شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ برگزار می شود.

"خراسان" از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی عادی شرکت پتروشیمی خراسان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "کاذر" شنیده می‌شود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت فرآورده‌های نسوز آذر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: