تعداد بازدید : ۵۶۸
کد خبر : ۲۲۵۹۴۹
کاهش چشمگیر صادرات و تعدیل منفی چشمگیر در ۳ماهه نخست؛
۰۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷
شرکت کالسمین در جدیدترین صورت‌های مالی منتشر شده خود تعدیل منفی ۴۷ درصدی سود خالص هر سهم در سه ماهه نخست سال مالی جاری را روانه سامانه کدال کرد تا نشان دهد حالا حالا‌ها می‌بایست شاهد افت قیمت سهام این شرکت در بورس باشیم.

ابهام در عدم مچینگ

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در حالی که شاهد ثبت قیمت‌های بیش از ۸۳.۰۰۰ ریال به ازای هر سهم فاسمین در روز‌های اخیر و البته عدم مچینگ منفی این نماد توسط ناظر و ابطال معاملاتش بودیم، شرکت کالسمین در جدیدترین صورت‌های مالی منتشر شده خود تعدیل منفی ۴۷ درصدی سود خالص هر سهم در سه ماهه نخست سال مالی جاری را روانه سامانه کدال کرد تا نشان دهد حالا حالا‌ها می‌بایست شاهد افت قیمت سهام این شرکت در بورس باشیم.

ابهام در عدم مچینگ

بی شک افت چشمگیر صادرات این شرکت در سه ماهه نخست سال مالی جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از اصلی‌ترین دلایل کاهش درآمد‌ها و البته سودآوری است.

در شرایطی که این شرکت در سه ماهه نخست سال گذشته موفق به فروش بیش از ۱۱.۵۵۰ تن انواع محصول صادراتی و ثبت فروشی ۲.۹۷۳ میلیارد ریالی از این محل شده بود در سال جاری با فروش تنها ۴.۱۵۵ تن شمش روی صادراتی نتوانست درآمد‌های مناسبی را محقق نماید.

ابهام در عدم مچینگ

در مجموع کاهش بیش از ۴۶ درصدی جمع کل مبالغ فروش منجر به کاهش ۵۴ درصدی سود ناخالص و در نتیجه ۹۱۷ میلیارد ریالی سود خالص شده که این موضوع باعث تعدیل منفی ۴۷ درصدی در مقایسه با سود مشابه سال قبل شده است.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۲
بورس نیوز خیلی .......... مگه شفاف سازی کالسیمین رو نخوندی؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۳
مشخصه از کسی خط گرفتی که سهم را خراب کنی
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: