تعداد بازدید : ۵۳۶
کد خبر : ۲۲۵۹۹۰
فروش ۵ ماهه شرکت به ۸۱۱ میلیارد ریال رسید؛
۰۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۲
نرخ فروش سیمان تیپ ۲ فله و سیمان پاکتی تیپ ۲ با ۸ درصد افزایش قیمت نسبت به تیر ماه به ترتیب به ۲.۲۱ و ۲.۶۲ میلیون ریال به ازای هر تن رسیده است.

فروش ۵ ماهه شرکت به ۸۱۱ میلیارد ریال رسید

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، بر اساس گزارش عملکرد ماهیانه شرکت سیمان درود، این شرکت در ماه گذشته موفق به کسب درآمد عملیاتی ۱۲۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریالی شده است.

به این ترتیب جمع فروش محقق شده این شرکت در ۵ ماه سپری شده از ابتدای سال مالی آن به بیش از ۸۱۱ میلیارد ریال رسیده که نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ افزایش ۶۵ درصدی را نشان می‌دهد.

فروش ۵ ماهه شرکت به ۸۱۱ میلیارد ریال رسید

لازم به ذکر است، رشد درآمد‌های شرکت از محل افزایش نرخ‌های فروش به میزان ۳۲ درصد و افزایش مقادیر فروش به میزان ۲۵ درصد در مقایسه با مدت مشابه گذشته بوده که مقادیر فروش تجمیعی انواع محصولات سیمانی شرکت در بازه زمانی ۵ ماه گذشته معادل ۳۸۸ هزار تن بوده است.

نرخ فروش سیمان تیپ ۲ فله و سیمان پاکتی تیپ ۲ با ۸ درصد افزایش قیمت نسبت به تیر ماه به ترتیب به ۲.۲۱ و ۲.۶۲ میلیون ریال به ازای هر تن رسیده است. این در حالی است که متوسط نرخ فروش ۵ ماهه این دو محصول به ترتیب معادل ۱.۸۲ و ۲.۱۸ بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: