تعداد بازدید : ۶۴۴
کد خبر : ۲۲۶۰۷۶
افزایش سرمایه‌گذاری در شرکت‌های غیر بورسی
۱۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
جمع سرمایه‌گذاری این شرکت در مردادماه نسبت به ماه قبل ۱.۳درصد افزایش پیدا کرده و سرمایه‌گذاری این شرکت در شرکت‌های غیربورسی نسبت به ماه گذشته تغییری نداشته است.

اوضاع سرمایه گذاری

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، گزارش یک ماهه منتهی به مردادماه گروه بهمن با نماد "خبهمن" حاکی از آن بوده که سرمایه‌گذاری این شرکت، در ابتدای این ماه نسبت به تیرماه۹۹، ۲۸.۵درصد افزایش پیدا کرده اما؛ این آمار در انتهای دوره ۱۷درصد کاهش پیدا کرده است.

جمع سرمایه‌گذاری این شرکت در مردادماه نسبت به ماه قبل ۱.۳درصد افزایش پیدا کرده و سرمایه‌گذاری این شرکت در شرکت‌های غیربورسی نسبت به ماه گذشته تغییری نداشته است.اوضاع سرمایه گذاری در بررسی گزارش یک ماهه "خبهمن" جمع سرمایه گذاری این ماه نسبت به دوره مشابه در سال گذشته افزایش ۲۱درصدی داشته است.

همچنین بر پایه این گزارش، سرمایه‌گذاری "شرکت بهمن" در شرکت‌های غیر بورسی نسبت به سال گذشته حدود ۳۰درصد افزایش پیدا کرده و سرمایه‌گذاری "خبهمن" در گروه تجارت عمده فروشی به جز وسایل نقلیه موتور در مردادماه امسال نسبت به ماه قبل ۹۸ درصد کاهش پیدا کرده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: