تعداد بازدید : ۵۵۷
کد خبر : ۲۲۶۵۶۳
نگاهی به عملکرد ۵ماهه اپراتور اول؛
۱۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴
دو بخش اصلی درآمد‌های شرکت یعنی کارکرد مشترکین خطوط دائمی و کارکرد مشترکین خطوط اعتباری با رشد تقریبا پیوسته ماهیانه روبرو بوده اند.

کسب درآمد ۹۰ هزار و ۱۳۲ میلیارد ریالی توسط همراه اول در ۵ ماهه نخست

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت همراه اول در ادامه روند افزایشی درآمد‌های خود، در مرداد ماه نیز عملکرد مثبتی داشته و جمع کل درآمد‌های این شرکت در پنج ماه نخست سال جاری به ۹۰ هزار و ۱۳۲ میلیارد ریال رسیده که این درآمد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد در حدود ۳۰ درصدی را نشان می‌دهد.

در این بین دو بخش اصلی درآمد‌های شرکت یعنی کارکرد مشترکین خطوط دائمی و کارکرد مشترکین خطوط اعتباری با رشد تقریبا پیوسته ماهیانه روبرو بوده اند.

در جدول زیر روند درآمدزایی شرکت از این دو بخش طی ۶ ماه گذشته ارائه شده است. درآمد مرداد ماه محقق شده از محل آیتم درآمدی کارکرد دائمی مشتریان به ۷ هزار و ۸۸۳ میلیارد ریال رسیده است.

همچنین مبلغ محقق شده درآمد‌های عملیاتی از محل کارکرد مشترکین اعتباری به ۱۰ هزار و ۴۷۸ میلیارد ریال رسیده و به این ترتیب جمع کل درآمد‌های عملیاتی محقق شده این شرکت در مرداد ماه به ۱۹ هزار و ۷۳۰ میلیارد ریال رسیده است.

در نمودار زیر روند تغییرات درآمد ماهیانه شرکت از دو بخش مشترکین دائمی و مشترکین اعتباری ارائه شده است. روند افزایشی درآمد‌های این دو بخش مشخص است.

کسب درآمد ۹۰ هزار و ۱۳۲ میلیارد ریالی توسط همراه اول در ۵ ماهه نخست

همچنین در جدول زیر ترکیب درآمد‌های شرکت در پنج ماه نخست سال جاری و مقایسه آن با پنج ماه نخست سال گذشته ارائه شده که رشد محسوس درآمد‌های شرکت نسبت به سال گذشته در این جدول مشخص است.

کسب درآمد ۹۰ هزار و ۱۳۲ میلیارد ریالی توسط همراه اول در ۵ ماهه نخست

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: