تعداد بازدید : ۵۱۲
کد خبر : ۲۲۷۲۰۲
سبد میلگرد و رشد ۹ درصدی که در حساب شرکت نشست؛
۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶
افزایش نرخ میلگرد شرکت به بیش از ۹۸ میلیون ریال به ازای هر تن رسید.

رشد نرخ محصولات

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت فولاد خراسان در هفته گذشته عرضه دو محصول میلگرد و شمش فولاد را در بورس کالا ثبت کرد. جمع ارزش معاملات این شرکت در بورس کالا به یک یک هزار و ۹۶۶ میلیارد ریال رسید.

معاملات این هفته نسبت به هفته قبل از آن رشد بیش از ۱۰۰ درصدی را داشته که علت آن نیز رشد میزان عرضه‌ها و همچنین رشد نرخ فروش محصولات شرکت بوده است.

۱۰.۰۳۲ تن سبد میلگرد این شرکت با متوسط نرخ ۹۸ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال معامله شد که نسبت به گذشته در حدود ۹ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

همچنین در هفته گذشته ۱۱.۰۰۰ تن شمش فولاد شرکت با نرخ ۸۹ میلیون ریال به ازای هر تن معامله شد و جمع ارزش معاملات این محصول نیز به ۹۸۰ میلیارد ریال رسید.

در نمودار زیر روند ارزش معاملات این شرکت در بورس کالا طی سه ماه گذشته ارائه شده است. همان گونه که در نمودار زیر نیز مشخص است در هفته گذشته شاهد ثبت بالاترین ارزش معاملات هفتگی شرکت طی سه ماه اخیر هستیم.

رشد نرخ محصولات

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: