تعداد بازدید : ۵۸۶
کد خبر : ۲۲۷۲۱۱
۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸
در این گزارش به بررسی نوسانات ارزش و بازدهی صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط پرداخته شده است.

گزارش هفتگی صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط (هفته منتهی به ۱۸ شهریور ۱۳۹۹)

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در این گزارش به بررسی نوسانات ارزش و بازدهی صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط پرداخته شده است. اقلام اصلی مربوط به صندوق‌ها را در جدول زیر مشاهده می‌نمایید.

از جمله عناصر اصلی جدول زیر می‌توان به آخرین ارزش صندوق ها، بازدهی هفتگی، ماهیانه و بازدهی یک ساله آن‌ها اشاره کرد. همچنین میزان تغییر در ارزش صندوق طی یک هفته اخیر ارائه شده که میزان تزریق نقدینگی صورت گرفته طی یک هفته اخیر نیز ارائه شده است.

پس از ارائه جدول، موارد اصلی به صورت جداگانه توضیح داده شده است:

گزارش هفتگی صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط (هفته منتهی به ۱۸ شهریور ۱۳۹۹)

• ارزش صندوق‌های مختلط به بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال رسیده و این ارزش نسبت به هفته گذشته ۴ هزار میلیارد ریال کاهش را نشان می‌دهد. در هفته گذشته شاهد خروج ۲ هزار و ۳۷۴ میلیارد ریال از منابع صندوق بوده ایم. بخش عمده‌ای از خروج منابع مالی صندوق‌های مختلط در صندوق تجربه ایرانیان صورت گرفته است.
• میانگین بازدهی سالیانه این صندوق‌ها به ۲۰۳ درصد رسیده است. بیشترین بازدهی سالیانه صندوق‌های مختلط در دو صندوق نواندیشان و پست بانک به ترتیب با ۳۰۴ و ۲۴۱ درصد محقق شده و کمترین بازدهی نیز مربوط به صندوق مشترک کوثر با ۱۲۹ درصد بازدهی و پس از آن صندوق گنجینه مهر با ۱۵۵ درصد بازدهی بوده است.
• همچنین میانگین بازدهی ماهیانه صندوق‌های مختلط به منفی ۴ درصد رسیده و بدترین عملکرد ماهیانه صندوق‌های مختلط مربوط به صندوق نواندیشان با ۶.۵ درصد بازدهی منفی و پس از آن مربوط به صندوق آرمان سپهر با ۵.۸ درصد بازدهی منفی است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: