تعداد بازدید : ۱۵۸۶
کد خبر : ۲۲۸۳۷۳
علیرغم کاهش معنادار قیمت سهم این شرکت؛
۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹
در شهریور ماه کاهش درآمد‌های ناشی از درآمد حاصل از سایر کارمزد‌های پوز اصلی‌ترین دلیل کاهش در حدود ۲۵۷ میلیارد ریالی جمع کل درآمد‌های این شرکت در مقایسه با مرداد ماه است.

کاهش ۲۵۷ میلیارد ریالی درآمد‌های ناشی از سایر کارمزد پوز

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، با توجه به اینکه قیمت سهم پرداخت الکترونیک سامان کیش در ماه‌های اخیر با کاهشی دور از انتظار سهامداران و بازارسرمایه همراه شده اما؛ گزارش عملکرد شهریورماه این شرکت نیز حاکی از کاهش درآمد‌های حاصل از پرداختی بوده که این روزها کروناویروس اغلب شرکت‌های این حوزه را با خود درگیر کرده است.

کاهش ۲۵۷ میلیارد ریالی درآمد‌های ناشی از سایر کارمزد پوز

علیرغم کاهش معنادار قیمت سهام سامان کیش، به نظر می‌رسد تحقق سود خالصی ۴۹۶ ریالی به ازای هر سهم در ۶ ماهه نخست سال مالی جاری و تکرار روند درآمدی این شرکت در ماه‌های اخیر، احتمال تحقق سود خالصی در حدود ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ ریالی این شرکت را افزایش می‌دهد.

همانگونه که در جدول فوق نیز مشاهده می‌شود، در شهریور ماه کاهش درآمد‌های ناشی از درآمد حاصل از سایر کارمزد‌های پوز اصلی‌ترین دلیل کاهش در حدود ۲۵۷ میلیارد ریالی جمع کل درآمد‌های این شرکت در مقایسه با مرداد ماه است.

در مجموع درآمد‌های این شرکت تا انتهای ۹ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹، ۱۷.۲۶۲ میلیارد ریال شده که با توجه به شناسایی درآمد‌های ۱۶.۴۶۳ این شرکت در ۱۲ ماهه سال مالی ۱۳۹۸ پوششی مناسب محسوب می‌شود.

با این وجود افت چشمگیر تعدد تراکنش‌های خرید و استقبال مردم از خرید‌های عمده در ماه‌های اخیر و پس از شیوع کرونا، افزایش نرخ ارز در سال گذشته و افزایش هزینه‌های خرید دستگاه‌های پوز جدید و همچنین هزینه‌های استهلاک شاید از اصلی‌ترین دغدغه‌های این روز‌های سهامداران شرکت‌های پرداخت الکترونیک باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: