تعداد بازدید : ۲۸۹۰
کد خبر : ۲۲۸۹۱۰
تراکنش‌های ۶ماهه ابتدایی سال این شرکت، بررسی شد؛
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵
بیشترین میزان درآمد را بخش «درآمد حاصل از سایر کارمزد POS» با ۹۳۶.۳۶۴ میلیون ریال به ثبت رسانده و این در صورتی است که "سپ" در مقایسه با سال گذشته ۲۹درصد رشد داشته و در مدت ۶ماهه ابتدایی سال نیز نسبت به سال گذشته، ۴۳ درصد افزایش را ثبت کرد.

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به شهریور ماه سال جاری، میزان درآمد حاصل شده خود از ارائه خدمات و یا فروش را مبلغی بالغ بر ۱.۹۷۳.۸۵۵ میلیون ریال گزارش کرده است.

بیشترین میزان درآمد را بخش «درآمد حاصل از سایر کارمزد POS» با ۹۳۶.۳۶۴ میلیون ریال به ثبت رسانده و این در صورتی است که "سپ" در مقایسه با سال گذشته ۲۹درصد رشد را در کارنامه خود دیده و همچنین این شرکت در مدت ۶ ماهه ابتدایی سال جاری درآمدی برابر با ۱۷.۲۶۲.۴۷۳ میلیون ریال را گزارش کرده که نسبت به سال گذشته ۴۳ درصد افزایش را ثبت کرده است.

طبق این گزارش، پرداخت الکترونیک سامان در ۶ماهه ابتدایی سال جاری نیز بیشترین میزان درآمد طبق گفته فوق تحت عنوان «درآمد حاصل از سایر کارمزد POS» بیان شده که این ارائه خدمات به نسبت سال گذشته ۹۵ درصد افزایش را پشت سر گذاشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: