تعداد بازدید : ۵۲۲
کد خبر : ۲۲۹۱۵۳
سود ۹۰۷ ریالی هر سهم "تپمپی" در سال گذشته؛
۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
در بخش سود ناشی از فروش سهام مبلغ ۱۴۳ میلیارد ریال درآمد شناسایی شده که بخش مهمی از آن و به مبلغ ۱۱۸ میلیارد ریال از محل فروش ۱۳.۵ میلیون سهم بانک سامان محقق شده است.

سود ۹۰۷ ریالی هر سهم

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، گروه صنایع پمپ سازی ایران در سال مالی منتهی به ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده موفق به کسب سود خالص ۵۷۱ میلیارد ریال شده که این سود که معادل ۹۰۷ ریال به ازای هر سهم بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۹۱ درصدی را نشان می‌دهد.

سود ۹۰۷ ریالی هر سهم

سود ناشی از درآمد سود سهام محقق شده به مبلغ ۳۶۳ میلیارد ریال شناسایی شده و شرکت‌های اصلی زیرمجموعه غیربورسی که بخش اصلی سود سهام را محقق کرده اند در جدول زیر ارائه شده است:

سود ۹۰۷ ریالی هر سهم

همچنین در بخش سود ناشی از فروش سهام مبلغ ۱۴۳ میلیارد ریال درآمد شناسایی شده که بخش مهمی از آن و به مبلغ ۱۱۸ میلیارد ریال از محل فروش ۱۳.۵ میلیون سهم بانک سامان محقق شده است.

لازم به ذکر است، در پرتفوی بورسی این شرکت، سرمایه گذاری عمده و اصلی آن مربوط به مالکیت ۱.۹۶ درصد از سهام بانک سامان است. در بخش غیربورسی نیز ۱۰۰ درصد مالکیت پمپیران، ۹۶ درصد سهام صنایع نوید موتور و ۶۰ درصد از سهام پمپ سازی نوین سهند، سرمایه گذاری‌های اصلی شرکت را تشکیل می‌دهند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: