تعداد بازدید : ۳۴۲
کد خبر : ۲۲۹۶۵۲
نگاهی به عملکرد صندوق نقش جهان
۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
صندوق سرمایه گذاری نقش جهان که از انواع صندوق‌های سهامی محسوب می‌گردد در هفته گذشته و با جذب ۶۰ میلیارد ریال منابع مالی جدید در قالب صدور واحد‌های سرمایه گذاری جدید و همچنین با احتساب بازدهی ۵ درصدی آن در هفته گذشته به ارزش ۱۴ هزار و ۱۳۰ میلیارد ریال رسیده است.

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، صندوق سرمایه گذاری نقش جهان که از انواع صندوق‌های سهامی محسوب می‌گردد در هفته گذشته و با جذب ۶۰ میلیارد ریال منابع مالی جدید در قالب صدور واحد‌های سرمایه گذاری جدید و همچنین با احتساب بازدهی ۵ درصدی آن در هفته گذشته به ارزش ۱۴ هزار و ۱۳۰ میلیارد ریال رسیده است.

بازدهی ۴۹۲ درصدی صندوق در یک سال گذشته

در جدول زیر بازدهی صندوق بر اساس بازه‌های زمانی هفته، ماه و سال گذشته ارائه شده است. بازدهی سالیانه این صندوق به ۴۹۲ درصد رسیده است. این در حالی است که بازدهی متوسط صندوق‌های سهامی ۳۶۰ درصد است و شاهد کسب بازدهی بسیار بالاتر نسبت به متوسط صندوق‌های مشابه توسط مدیران صندوق نقش جهان هستیم. بازدهی هفتگی کسب شده نیز همان گونه که در جدول مشخص است ۵ درصد است که نسبت به متوسط ۳.۵ درصدی سایر صندوق‌های سهامی بازدهی بسیار خوبی ارزیابی می‌گردد.

بازدهی ۴۹۲ درصدی صندوق در یک سال گذشته

 

ترکیب دارایی‌های صندوق بر اساس آخرین اطلاعات مندرج در وب سایت این صندوق شامل ۹۸.۱ درصد سهام و حق تقدم شرکت‌ها و ۱.۹ درصد نیز سایر دارایی‌ها است.
در جدول زیر صنایع اصلی تحت سرمایه گذاری این صندوق در بخش سهام و حق تقدم شرکت‌ها ارائه شده است. همان گونه که در جدول نیز مشخص است بیش از نیمی از منابع این صندوق در ۵ صنعت زیر سرمایه گذاری شده است.

 

بازدهی ۴۹۲ درصدی صندوق در یک سال گذشته

همچنین در جدول زیر شرکت‌های اصلی تحت سرمایه گذاری این صندوق که اطلاعات آن از آخرین صورت وضعیت پرتفوی افشا شده این صندوق استخراج شده، ارائه شده است. لازم به ذکر است که آخرین صورت وضعیت پرتفوی افشا شده این صندوق مربوط به پایان شهریور ماه سال جاری است و به طور قطع در این بازه زمانی شاهد تغییراتی در صورت وضعیت این صندوق بوده ایم.

 

بازدهی ۴۹۲ درصدی صندوق در یک سال گذشته

بازدهی ۴۹۲ درصدی صندوق در یک سال گذشته

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.