تعداد بازدید : ۳۳۳
کد خبر : ۲۲۹۶۵۸
نگاهی به عملکرد صندوق پارند پایدار سپهر
۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
صندوق سرمایه گذاری پارند پایدار سپهر در پایان روز سه شنبه ۲۲ مهر ماه و با احتساب بازدهی ۰.۲۵ درصدی به ارزش ۵۸ هزار و ۶۸۸ میلیارد ریال رسیده است.

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، صندوق سرمایه گذاری پارند پایدار سپهر که از صندوق‌های بادرآمد ثابت محسوب می‌گردد در پایان روز سه شنبه ۲۲ مهر ماه و با احتساب بازدهی ۰.۲۵ درصدی به ارزش ۵۸ هزار و ۶۸۸ میلیارد ریال رسیده است.

بازدهی ۴۲ درصدی این صندوق با درآمد ثابت در یک سال گذشته

در جدول زیر بازدهی صندوق بر اساس بازه‌های زمانی ماه، سه ماه و سال گذشته ارائه شده است. بازدهی سالیانه این صندوق به ۴۲ درصد رسیده است.

بازدهی ۴۲ درصدی این صندوق با درآمد ثابت در یک سال گذشته

این در حالی است که میانگین بازدهی سالیانه صندوق‌های درآمد ثابت در حدود ۳۲ درصد بوده است و شاهد کسب بازدهی خوبی توسط این صندوق در مقایسه با سایر صندوق‌های درآمد ثابت هستیم.

ترکیب دارایی‌های صندوق بر اساس آخرین اطلاعات مندرج در وب سایت این صندوق شامل ۵۲.۲ درصد سپرده‌های بانکی، ۳۲.۵ درصد اوراق مشارکت، ۱۴ درصد سهام و حق تقدم شرکت‌ها و همچنین ۱.۳ درصد نیز سایر دارایی‌ها است.

در بخش سهام و حق تقدم شرکت‌ها بیشترین سرمایه گذاری در صنایع پتروشیمی با ۳ درصد، گروه بانکی با ۳ درصد و گروه فلزات اساسی با ۲.۵ درصد صورت گرفته است.

مهم‌ترین اوراق بدهی تحت اختیار این صندوق نیز شامل اوراق منفعت صبااروند سپهر، مشارکت دولت شرایط خاص و اوراق مرابحه گندم است. نرخ این اوراق بین ۱۸ تا ۲۰ درصد به صورت موثر است.

همچنین سپرده‌های بانکی این صندوق در بانک‌های مختلف سپرده گذاری شده است. نرخ سود علی الحساب این سپرده‌ها متفاوت است و در بازه ۱۰ تا ۲۰ درصد قرار گرفته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.