تعداد بازدید : ۴۹۶۸
کد خبر : ۲۳۵۸۲۹
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه پگاه در گفت‌وگو با بورس نیوز:
۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه پگاه گفت: بازار قابلیت رشد بیشتر و حتی بیشتر از رقم شاخص در تابستان را دارد، بسیاری از سهم‌ها چند برابر کاهش پیدا کرده و می‌توانند رقم واقعی خود را بازیابند.

ظرفیت بازار برای بازگشت به تارگت تابستان

حسین نصیری در گفت‌وگو با بورس نیوز اظهار کرد: برخی مواقع در اقتصاد اتفاقاتی می‌افتد که یک همبستگی ایجاد می‌شود، اما همبستگی علیت را نشان نمی‌دهد، نمی‌توان گفت با اجرای دامنه نوسان بازار مثبت شد.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه پگاه با بیان اینکه بازار سرمایه پتانسیل رشد دارد، افزود: پس از کاهش شدید قیمت ها، بسیار از سهم‌های خوب در بازار وجود دارد که بنیادی و دارای ارزش ذاتی هستند و این ارزش بالاتر از قیمتی است که در بازار وجود دارد و علت آن حرکت منفی بیش از اندازه‌ای است که از طرف مردم صورت گرفته است.

وی گفت: بازار قابلیت رشد بیشتر و حتی بیشتر از رقم شاخص در تابستان را دارد، بسیاری از سهم‌ها چند برابر کاهش پیدا کرده و می‌توانند رقم واقعی خود را بازیابند.

نصیری بیان کرد: اتفاقات سیاسی و بین المللی و نااطمینانی که وجود داشت در ریزش بازار بی تاثیر نبوده است و حتی همین شرایط موجب می‌شود بازار به سمت مثبت شدن حرکت کند.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه پگاه تصریح کرد: خبر‌های درباره رفع تحریم‌ها وجود دارد که اگر اتفاق بیفتد و اقتصاد کشور با اقتصاد بین المللی پیوند بخورد قطعا رشد اقتصادی کشور افزایش خواهد یافت و به دنبال آن قطعا قیمت اکثر سهم‌ها بیش از این خواهد بود.

وی با بیان اینکه اگر به قیمت دلار حساب کنیم قیمت‌ها سهام به چند سنت می‌رسد که بسیار کم است، خاطرنشان کرد: بررسی‌های اقتصادی نشان می‌دهد هیچکدام از بازار‌های رقیب در وضعیت مناسب نیستند در حالی که سودآوری بازار سرمایه نهفته است.

نصیری تاکید کرد: حداقل دو تا سه هفته آینده روند بازار مثبت خواهد بود، اما در انتهای سال بسیاری از شرکت‌های سرمایه گذاری و کارگزاری‌ها به دلیل پایان سال مالی یا باید تسویه بدهی انجام بدهند و یا باید سود شناسایی کنند بنابراین در اواخر سال با عرضه‌های زیاد بازار اُفت می‌کند و مجددا در فروردین بر می‌گردد.

بیشتر بخوانید:

کم شدن ریسک کاهش قیمت سهام

ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۶
دیگه مردم هیچی باور نمیکنن خدا لعنتتون کنه ک از زندکی ناامیدمون کردین خدا لعنتتون کنه ک نمیزارین نفس راحت بکشیم از بس جلو بچه هامون شرمنده شدیم خدا لعنتتون کنه
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۶
بنده هم از 300 مليون 150 ضرر هستم و روز و شب باعث و بانی را فحش میدم. هههههههه
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۷
........‌براین‌ دولت‌ ......
احمدی
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۷
خودت .......... هستی بلند مدت تا کی اتفاقا عامه مردم که نگاه بلندمدت داتند رنج و آسیب دیدند و گرنه تو که سود کردی
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۷
قبلا می گفتن دهه یفجر و22 بهمن بازار خوب میشه الان میگن تابستان مردم از بورس نا امید شدن و سرمایه ها همه به سمت ارزهای دیجیتال رفته. امیدی به مسولان وبورس ایران وجود ندارررررررد
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"زمگسا" در فکر تغییر هیات مدیره

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال در تاریخ ۴۰۰/۰۱/۱۸ برگزار خواهد شد.
سود ۶۰۰ ریالی

سود ۶۰۰ ریالی "سنوین" نصیب سهامداران

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری اقتصاد نوین در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ برگزار شد.

"شصفها" گرد هم می‌آیند

شرکت پتروشیمی اصفهان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ مجمع عمومی برگزار خواهد کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: