تعداد بازدید : ۱۸۷
کد خبر : ۲۳۶۴۳۹
مدیر عامل باشگاه سپاهان تصریح کرد؛
۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۸
مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در دیدار با مدیر روابط عمومی شرکت فولادمبارکه ضمن قدردانی از کمک‌های صورت گرفته فولادمبارکه در زمینه ساخت و تجهیز ورزشگاه نقش جهان گفت: این شرکت با سرمایه گذاری قابل توجه مشکل ۳۵ساله ساخت و تکمیل ورزشگاه نقش جهان را برطرف کرد.

سرمایه گذاری فولادمبارکه در ورزشگاه نقش جهان+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، محمدرضا ساکت اظهار کرد: انتظار مردم برای ورزشگاه نقش جهان، انتظاری چند دهه‌ای بود که با نگاه ارزشمند مدیریت این شرکت به مسئولیت‌های اجتماعی و پیگیری مدیریت این شرکت معظم، امروز بزرگترین ورزشگاه مسقف پس از انقلاب ساخته و به بهره‌برداری رسیده که این حرکت در راستای مسئولیت‌های اجتماعی فولاد مبارکه است.

وی با اشاره با تاکید بر نقش آفرینی فولادمبارکه در حوزه تولید فولاد کشور افزود: علاوه بر این امروز تبلور عظمت و بزرگی گروه فولادمبارکه را در تعهد این شرکت به مسئولیت‌های اجتماعی اعم از حوزه‌های فرهنگی، بهداشتی و ارج نهادن به ارزش‌های دفاع مقدس و به ویژه در عرصه ورزش می‌بینیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان مسیر حرکت باشگاه فولادمبارکه سپاهان را نیز همسو و هماهنگ با راهبرد‌های مدیریت عالی و روابط عمومی این شرکت دانست و خاطر نشان کرد: ورزش فرصتی است برای پیشبرد ارزش‌ها چه از این رو باشگاه فولادمبارکه سپاهان نیز در تولید محتوا و تبلیغات در راستای سیاست‌های ارزشی فولادمبارکه گام برخواهد داشت.

باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان نقش بسزایی در ارتقای ورزش و سلامت جسمی و روحی جوانان استان داشته است

هادی نباتی نژاد، مدیر روابط عمومی شرکت فولادمبارکه نیز ضمن اشاره به پیشتاز بودن فولادمبارکه در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی از فعالیت‌های باشگاه فولادمبارکه سپاهان به عنوان یک مسیر درست در تشویق و هدایت جوانان در امر سلامتی و به عنوان یکی از نمونه‌های موفق مشارکت فولادمبارکه در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی نام برد و خاطرنشان کرد: باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان با حمایت شرکت فولادمبارکه و سرمایه‌گذاری در رشته‌های مختلف و متنوع ورزشی نقش بسزایی در ارتقای ورزش، سلامتی و تفریح مناسب جوانان بویژه در اصفهان داشته است.

وی تصریح کرد: مدیریت شرکت بر این باور است که حمایت از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان که در راستای مسئولیت‌های اجتماعی شرکت صورت گرفته است چیزی جز خدمت به جامعه و ایجاد نشاط و شادابی در جامعه نیست.

بیشتر بخوانید:

توانایی تولید بیش از ظرفیت اسمی توسط فولادمبارکه

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "سقاین" در نیمه ماه آینده

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سیمان قاین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ برگزار می شود.

"سدشت" هیات مدیره جدید انتخاب کرد

مجمع فوق العاده شرکت صنایع سیمان دشتستان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ برگزار شد.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "زپارس" در سی‌ام ماه جاری

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ برگزار خواهد شد.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "خودکفا" تازه می شود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت اقتصادی و خودکفائی آزادگان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: