تعداد بازدید : ۲۱۵۰
کد خبر : ۲۳۶۶۱۲
خبرگان بورس، نسخه نقدشوندگی بازار بورس را پیچیدند؛
۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰
درمجموع، سود خالص این شرکت در سال مالی ۱۳۹۹ منجر به شناسایی سود خالص ۲۳۱ میلیارد ریالی و ۴۳۷ ریالی به ازای هر سهم بوده که نشان‌دهنده اوضاع وخیم این صنعت و شرکت لیزینگ غدیر در مقطع کنونی است.

خواندن ۵دقیقه

لیزینگ خودرو غدیر+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، درحالی‌که نظریه‌پردازان بنام سازمان بورس و شورای عالی بورس با اجرای قوانین غیر کارشناسی دامنه نوسان نامتقارن، نسخه نقدشوندگی بازار را پیچیدند، به نظر می‌رسد سهامداران شرکت‌هایی نظیر لیزینگ خودرو غدیر که با اعلام سودی ناچیز و قیمت سهم "غیرواقعی" مواجه‌اند تا روز‌های متوالی می‌توانند صف فروش را تجربه کنند.

گزارش سود ولغدر+بورس نیوز

اعلام سود خالص ۴۳۷ ریالی به ازای هر سهم در سال مالی ۱۳۹۹ آن‌هم در شرایطی که هر سهم شرکت لیزینگ غدیر در این روز‌ها به بیش از ۲۲.۰۰۰ ریال نیز رسیده اتفاقی است که شاید بخشی از تشکیل صف فروش و عدم معامله سهام این شرکت را توجیه می‌کند.

علی‌رغم آنکه این شرکت در سال مالی ۱۳۹۹ موفق به تعدیل مثبت ۴۵ درصدی سود خالص خود در مقایسه با سال گذشته شده بااین‌حال نگاهی به‌صورت‌های مالی حسابرسی شده این شرکت حاکی از شناسایی سود‌های غیرعملیاتی و شاید تکرارناپذیر نسبت به سال گذشته دارد.

درمجموع، سود خالص این شرکت در سال مالی ۱۳۹۹ منجر به شناسایی سود خالص ۲۳۱ میلیارد ریالی و ۴۳۷ ریالی به ازای هر سهم بوده که نشان‌دهنده اوضاع وخیم این صنعت و شرکت لیزینگ غدیر در مقطع کنونی است.

با تحقق سود ناچیز این شرکت در سال مالی گذشته و اوضاع بازار سرمایه به نظر می‌رسد سهامداران این شرکت می‌بایست تصمیمی جدی برای اتخاذ استراتژی سرمایه‌گذاری خود در این نماد بگیرند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"غپاذر" از سهامداران دعوت کرد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ برگزار می شود.
در مجمع

در مجمع "ونیکی" ۳۲۰ ریال تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری ملی ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ برگزار شد.
سود ۱۹۰۰ریالی نصیب سهامداران

سود ۱۹۰۰ریالی نصیب سهامداران "شوینده"

مجمع عمومی شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ برگزار شد.
ترکیب هیات مدیره

ترکیب هیات مدیره "قیستو" انتخاب شد

مجمع فوق العاده شرکت قند بیستون در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: