تعداد بازدید : ۸۱۷
کد خبر : ۲۳۷۸۲۲
از سوی شرکت فولاد مبارکه اتفاق افتاد؛
۰۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۶
مدیر ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه گفت: تولید محصول استراتژیک مورد نیاز تولیدکنندگان لوازم خانگی در کشور توسط شرکت فولاد مبارکه رشد ۳۰۰ درصدی داشت.

خواندن ۳دقیقه

فولاد+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، بهزاد بهادرانی، مدیر ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه اظهار داشت: به دنبال تحقق شعار «جهش تولید» و مبارزه با تحریم‌ها با تکیه بر توان داخلی صنایع کشور و برنامه ریزی جامع، پروژه توسعه محصولات استراتژیک مورد نیاز لوازم خانگی به منظور عدم وابستگی تولیدکنندگان محصولات لوازم خانگی به واردات ورق فولادی مورد نیاز از منابع خارجی در برنامه تولید ناحیه نورد سرد قرار گرفت.

وی ادامه داد: به یاری خداوند و اتکاء به توان پرسنل شرکت فولاد مبارکه، ابتدا پیش نیاز‌های فنی و مواد اولیه مورد نیاز برای تولید تعیین شد و اقداماتی در راستای شناسایی تامین‌کنندگان توانمند داخلی برای مواد مورد نیاز مانند رنگ و فیلم انجام گرفت و آماده سازی‌ها در خط تولید ورق رنگی اجراء شد. به موازات تولید تستی محصولات، مذاکرات با برخی مشتریان انجام شد تا محصولات تولیدی به شکل آزمایشی در خطوط تولید آن‌ها به کارگرفته شوند.

مدیر ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه با اشاره به اینکه از اوایل سال ۹۸، آغاز تولید این محصول استراتژیک با هدف مصرف در خطوط تولید محصولات لوازم خانگی اجرایی شد، گفت: میزان تولید این محصول با یک شیب ملایم در ماه‌های مختلف افزایش یافت و در مجموع در سال ۹۸ مقدار دو هزار و ۶۰۰تن محصول ورق رنگی لوازم خانگی تولید و روانه بازار شد.

وی اضافه کرد: در سال ۹۸ به دلیل نتایج مناسب کیفی این محصولات شاهد رشد تقاضا از طرف مشتریان شدیم و میزان تولید در این سال افزایش یافت و در سال ۹۹ تولید این محصول استراتژیک به هفت هزار و ۵۰۰تن رسیده که رشد ۳۰۰ درصدی این محصول استراتژیک را نشان می‌دهد.

بهادرانی در ادامه به ثبت رکورد در واپسین روز‌های سال «جهش تولید» توسط پرسنل فولاد مبارکه اشاره کرد و خاطرنشان کرد: واحد نورد سرد شرکت فولاد مبارکه به ثبت رکورد تولید سالیانه ۸۹۳ هزار تن در واحد اسیدشویی یک نورد سرد شد و با عبور از رکورد ۸۹۱ هزارتن سالِ ۹۷، رکوردی جدید رقم زد.

وی افزود: در تولید سالیانه محصول قلع اندود در اسید شویی یک، با تولید ۱۱۶ هزار تن، رکورد جدیدی ثبت شد که نسبت به رکورد قبلی در سال ٩٨ به میزان ١١ هزار تن افزایش داشته؛ در این خط با تولید ۹۱ هزار و ۷۵۰ تن محصول فروش، رکورد جدیدی به ثبت رسید که نسبت به رکورد قبلی در سال ۹۸ به میزان ۴ هزارتن افزایش داشته است.

مدیر ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه به ثبت رکورد تولید سالیانه یک میلیون و ۲۵ هزار تن در خطوط اسکین پاس نورد سرد هم اشاره کرد و ادامه داد: این موفقیت به گونه‌ای رقم خورد که با عبور از رکورد یک میلیون و ۱۳ هزارتن سالِ ٩٨، به این دستاورد مهم در سال «جهش تولید» دست یافتیم.

وی اضافه کرد: در حوزه بسته بندی و حمل محصولات نیز به دنبال ثبت رکورد‌های قبلی و با تلاش پرسنل واحد بسته بندی و بارگیری و همکاری واحد برنامه ریزی و حمل، رکورد حمل جاده‌ای و ریلی کلاف سرد از ۸۴۸ هزارتن در سال ۹۸ به ۸۷۵ هزار و ۴۱۶ تن در سال ۹۹ رسیدیم که این موفقیت را به پرسنل فولاد مبارکه و همه مردم ایران تبریک عرض می‌کنیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تقسیم سود ۳۲ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۳۲ تومانی در مجمع "وبهمن"

مجمع عمومی شرکت سرمایه‌گذاری بهمن در تاریخ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ برگزار شد.

"وسمحال" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت سرمایه گذاری استان چهار محال و بختیاری در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "وامین" با هم دیدار کردند

شرکت سرمایه‌گذاری امين توان آفرين‎‌ساز در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.

"شتوکا" آماده برگزاری مجمع

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت توکارنگ فولاد سپاهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: