۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۰

استارت‌آپ سوئد
۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۴۶

َشرایط استارت آپ سوئد در برابر استارت آپ‌ها در دیگر کشور‌ها مناسب و صعودی است. این کشور نسبتاً کوچک فقط ۱۰ میلیون نفر جمعیت دارد. اما دومین قطب پربار فناوری به لحاظ سرانه است. براساس نظر برخی کوچک بودن کشورش یک مزیت است. زیرا با توجه به نیاز‌های مردم که راحت‌تر شناخته می‌شود استارت آپ‌ها می‌توانند کاربردی‌تر و بهتر طراحی شوند. استارت آپ‌های سوئدی نیز با رونق اقتصادی تقویت شده اند که سال گذشته با رشد ۴.۲% به ۴۹۳ میلیارد دلار رسیده است. اگر شما به عنوان یک شخصی که تجربه زیادی در امر کسب و کار ندارد می‌خواهید در سوئد استارت آپ راه اندازی کنید باید به صورت عام و جامعه تحقیق کنید. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه ایجاد کار در سوئد شما را یاری می‌کند.

ظرفیت گردشگری ایران به تنهایی نیازهای یک کشور را تأمین می‌کند
۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۳۷

کارشناس گردشگری استارپ آپ را شرکت نوپایی معرفی کرد که لزوماً مربوط به آی تی نیست و ضمن اشاره به استارت آپ‌های مختلف صنعت گردشگری، بیان کرد: ایران یکی از مطرح‌ترین‌ها در حوزه گردشگری است، اما در مقایسه با کشور‌هایی مانند ترکیه، جایگاهی ندارد و این در حالی است که اماکن گردشگری ترکیه از ایران ضعیف‌تر است.

گروه ۲ استارت آپ های فناوری فضایی اروپا به یک نقطه عطف جدید می رسند
۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۳۰

پس از شروع موفقیت‌آمیز برنامه شتابدهی، با انتخاب گروه اول ۱۳ استارت‌آپ امیدوارکننده فناوری فضایی، پروژه IoT Tribe Space Endeavor اکنون با موفقیت گروه دوم به نقطه عطفی جدید رسیده است.

چالش‌های حقوقی استارت آپ ها
۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۲۲

مشکلی که استارت‌آپ‌ها با آن مواجه هستند تعهدات و مسئولیت‌های هر یک از شرکا و حقوق آن‌ها و میزان سهم الشرکه هر شریک است؛ بدین معنا که افرادی که برای شروع و استارت یک فعالیت استارت‌آپی دور هم جمع می‌شوند معمولاً بدون توجه به مسائل قانونی و بدون توجه به سهم الشرکه و حقوق و وظایفی که به هریک تعلق دارد کارشان را آغاز می‌نمایند.

استارت‌آپ سوئیس
۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۱۳

سوئیس کشوری ۴ زبانه و مدرن است که در حال حاضر فضای خوبی برای آغاز کسب و کارو استارت آپ سوئیس برای متقاضیان مهیا است. در این کشور بسیاری از استارت آپ‌های مشهور و معروف در حال کار و توسعه هستند. به دلیل فضای بین المللی که در این کشور وجود دارد و همچنین شرایط خوبی که برای صنعت گردشگری و تفریحی فراهم شده شما هم می‌توانید استارت آپ خود را راه اندازی کنید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران " سکرد " در مجمع تصمیم گرفتند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سیمان کردستان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴برگزار شد.
افزایش سرمایه موضوع مجمع

افزایش سرمایه موضوع مجمع "لوتوس"

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ برگزار می‌شود.

" ثنور " اواخر مهرماه به مجمع می رود

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری کوه نور در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ برگزار می‌شود.

" شخارک" آماده پرداخت شد

شرکت پتروشیمی خارک زمان پرداخت سود به سهامدارانش را معین کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: