تعداد بازدید : ۱۷۵۱
کد خبر : ۲۴۰۰۲۸
نماینده مردم دهلران در مجلس: 
۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰
نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی گفت: کروز در کنار ایجاد اشتغاالزایی موفق، به امر تحقیقات و پژوهش توجه ویژه‌ای داشته که این امر از نقاط قوت و مثبت این شرکت قطعه‌سازی به شمار می‌رود.

خواندن ۲ دقیقه
بازدید نماینده مردم دهلران از کروز+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، بهزاد علیزاده، نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت کروز و بهمن موتور از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفتگو پرداخت.

وی از خط تولید ACU ایربگ و مرکز تحقیقات و نوآوری گروه قطعه‌سازی کروز نیز بازدید کرد. همچنین، در این بازدید خط تولید خودرو‌های جدید شرکت بهمن موتور از جمله دیگنیتی و فیدلیتی و برنامه داخلی‌سازی آن‌ها نیز توسط این عضو کمیسیون کشاورزی مشاهده و موانع پیش روی خودروسازان خصوصی در کشور مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم دهلران درخانه ملت در حاشیه بازدید از قطعه‌سازی کروز اظهار کرد: با توجه به نگاه مثبت کروز به ظرفیت‌های داخلی، این مجموعه به خوبی توانسته از توانمندی‌های نیروی انسانی استفاده کند.

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس بیان کرد: در کنار ایجاد اشتغال، نقطه قوت کروز توجه به امر تحقیقات و پژوهش است که از نیرو‌های توانمند برای توسعه داخلی‌سازی صنعت قطعه‌سازی و خودرو به خوبی استفاده کردند.

وی با تاکید بر نامگذاری شعار سال مبنی بر تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها خاطرنشان کرد: با تاکید به شعار سال باید استفاده از ظرفیت‌های داخلی را بیشتر و تا بدان جا که می‌توان موانع تولید را برطرف کرد.

علیزاده به رویکرد مجلس یازدهم برای حمایت از تولیدکنندگان اشاره و تصریح کرد: موضوع حمایت داخلی‌سازی و تولید داخل در دستور کار نمایندگان ملت بوده و حتما در کمیسیون‌های مربوطه پیگیری خواهد شد.

نماینده مردم دهلران حضور بانوان در کروز را نیز چشمگیر گفت: در این مجموعه حضور بانوان را بسیار فعال دیدم، امیدواریم از ظرفیت و توانمندی‌های بانوان در بخش‌های مختلف دیگر تولیدی و صنعتی کشور بیشتر استفاده شود.


  • بیشتر بخوانید:

موفقیت کروز بر مدیریت توانمند تکیه زده است

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تطابق اساسنامه

تطابق اساسنامه "سرچشمه" در مجمع

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ برگزار شد.

"غدشت" در اندیشه تغییر هیات مدیره است

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت دشت مرغاب در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ برگزار می شود.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود "همراه" از خردادماه

شرکت ارتباطات سیار ایران زمان پرداخت سود به سهامدارانش را اعلام کرد.
به پرداخت ملت به ازای هر سهم ۱۰۷۹ ریال سود تقسیم کرد

به پرداخت ملت به ازای هر سهم ۱۰۷۹ ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به ۳۰ اسفند سال ۱۳۹۹ شرکت «به‌پرداخت‌ ملت» با حضور بیش از ۸۶ درصد از سهامداران و به ریاست داریوش روحی؛ معاون مالی و پشتیبانی هلدینگ «فناوران هوشمند بهسازان فردا» برگزار شد.
سود ۱۳۰۰ ریالی در جیب سهامداران

سود ۱۳۰۰ ریالی در جیب سهامداران "شدوص"

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت دوده صنعتي پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: