در شانزدهمین نشست فن بازار‌های منطقه‌ای و تخصصی کشور مطرح شد:
۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۷
شانزدهمین نشست سراسری فن بازار‌های منطقه‌ای و تخصصی سراسر کشور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ به‌صورت حضوری و آنلاین با حضور آقایان قنبرپور معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس و رئیس شورای سیاست‌گذرای شبکه فن بازار ملی ایران، لاهوتی، مدیر توسعه صنعتی و فناوری سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، خالقی دبیر شبکه فن بازار ملی ایران نمایندگان فن بازار‌های تخصصی و منطقه‌ای و جمعی از فعالان اکوسیستم نواوری و فناوری کشور در پارک فناوری پردیس برگزار شد.

خواندن ۲ دقیقه

فن بازار+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، صالح خالقی، دبیر شبکه فن بازار ملی ایران از فعالیت فن بازار‌های منطقه‌ای و تخصصی و کارگزاران تجارت فناوری ذیل طرح جهش تجارت فناوری اعلام کرد که تا بدینجا در این طرح که از اردیبهشت سال ۱۳۹۹ شروع شده ۳۴۸ میلیارد تومان گردش مالی توسط کارگزاران تجارت فناوری ایجاد شده است که نتیجه ۱۵۵ تعداد بهم رسانی است که به تفکیک موضوع بازاریابی ۲۱۲ میلیارد تومان ۹۵ بهم رسانی رفع نیاز در حدود ۲۶ میلیارد تومان ۳۸ بهم رسانی و سرمایه گذاری ۱۱۰ میلیارد تومان ۲۲ بهم رسانی اتفاق افتاده که جهش بسیار خوب در مبادلات فناوری کشور است که توسط کارگزاران تجارت فناوری با حمایت شبکه فن بازار ملی ایران صورت گرفته است.

طرح جهش تجارت فناوری به منظور افزایش مبادلات فناورانه که به تبع آن افزایش تولید خواهد بود، طرح جهش تجارت فناوری را پیش می‌برد. این شبکه با دارا بودن ۵۰ کارگزار تجارت فناوری در سطح کشور اقدام به توسعه بازار فناوری می‌نماید؛ و طرح مذکور شامل بازاریابی محصولات دانش‌بنیان و فناورانه (بازاریابی داخلی و بین‌المللی)، سرمایه‌گذاری بر روی استارت‌آپ‌ها، اختراعات و طرح‌های فناورانه و نیز رفع نیاز فناورانه صنایع است، که این هم رسانی‌ها توسط کارگزاران تجارت فناوری انجام می‌شود.

این طرح در سراسر کشور اجرا می‌شود و عرضه‌کنندگان و متقاضیان اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور با مراجعه به یکی از دفاتر فن‌بازار‌های منطقه‌ای یا تخصصی و یا مراجعه مستقیم به کارگزاران تجارت فناوری می‌توانند از این خدمت بهره‌مند شوند.

در ادامه این نشست که مربوط به انتقال تجربه توسط کارگزاران تجارت فناوری بود شرکت گسترس سامانه‌های هیوا کارگزار تجارت فناوری از کرمان، شرکت پیشبران کیفیت سامانه کارگزار تجارت فناوری از کرمانشاه و پویشگران توسعه فناری بهراد کارگزار تجارت فناوری از بوشهر به بیان تجربیات خود جهت بهره برداری دیگر فن‌بازار‌های و بروکر‌ها پرداختند.

همچنین در ادامه نشست آقای دهفولی، عضو هیات مدیره صندوق خطر پذیر سینا (سینا ویسی)، اقای رضاییان مدیر عامل حلال فاند و جمعی دیگر فعالان اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور به بیان توانمندی‌ها و دیدگاه‌های خود پرداختند.


  • بیشتر بخوانید:
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" وسبحان " به سوددهی افتاد

شرکت سرمایه گذاری سبحان زمان سوددهی به سهامداران را اعلام کرد.
سوددهی

سوددهی " واعتبار " از نخستین ماه زمستان

شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
در مجعم

در مجعم " غمهرا " ۴۱۲ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت گروه تولیدی مهرام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "لپیام" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت گسترش صنایع پیام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: