۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۷
در میان روش‌های مهاجرتی به کره جنوبی، روش اخذ اقامت از طریق کارآفرینی در کره جنوبی در سال ۲۰۲۱ بسیار مورد توجه بوده است.

خواندن ۲ دقیقه

اقامت از طریق کارآفرینی در کره جنوبی

به گزارش بورس نیوز، در میان روش‌های مهاجرتی به کره جنوبی، روش اخذ اقامت از طریق کارآفرینی در کره جنوبی در سال ۲۰۲۱ بسیار مورد توجه بوده است. شرایط کارآفرینی در این کشور از قوانین خاصی برخوردار می‌باشد. در میان روش‌های سرمایه گذاری روش خرید ملک، ثبت شرکت و کارآفرینی در میان متقاضیان بین المللی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد. کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت پس از بررسی شرایط شما بهترین روش مهاجرتی را به شما پیشنهاد خواهند داد.

شرایط سرمایه گذاری و کارآفرینی در این کشور چگونه می‌باشد؟
هزینه‌های مربوط به کارآفرینی و اقامت از این طریق به چه صورت می‌باشد؟

مهاجرت به کره جنوبی

این کشور در سال ۲۰۲۱-۲۰۲۰ توانسته متقاضیان بسیاری را از طریق روش‌های متفاوت مهاجرتی به سوی خود جلب سازد. انواع روش‌های مهاجرتی به این کشور اعم از روش تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، خرید ملک، ثبت شرکت و کارآفرینی در طول سالیان اخیر بازخورد مناسبی داشته اند. بهترین و آسان‌ترین روش مهاجرتی در این کشور، روش تحصیلی می‌باشد. اما سرمایه گذاری و کارآفرینی برای متقاضیان بین المللی که جویای کارآفرینی در این کشور می‌باشند روش موثری بوده است. جهت اخذ اقامت دائم این کشور از طریق روش فومی باید ابتدا به قوانین و شرایط لازم این ویزا واقف گردید.

شرایط اقتصادی کره جنوبی

این کشور مدت‌ها است که توانسته به عنوان معجزه اقتصادی در سال‌های اخیر تلقی می‌شود. طبق اطلاعات به دست ماده در این کشور، تجارت‌های کوچک و بزرگ با توجه به رشد اقتصادی این کشور با پیشرفت رو به رو بوده است. همچنین تعداد شرکت‌های نوپا از از سال ۲۰۰۰ در به تعداد ۳۰۰۰۰ شرکت کارآفرینی در اوایل سال ۲۰۱۵ افزایش یافته است. این کشور دارای سیستم اقتصادی متفاوتی می‌باشد که شامل انواع مختلفی از آزادی، خصوصی سازی همراه با برنامه ریزی‌های دقیق در خصوص اقتصاد و مقررات این دولت است. این کشور دارای نقاط قوت بسیاری در زمینه ایجاد فضای مناسب برای کارآفرینان نوپا دارد. سیستم نظارتی دولت این کشور به صورت دوستانه، مرتبط با تجارت و پرداخت مالیات کم است. این دولت همچنین از شرکت‌های سرمایه گذاری مرتبط با تحقیق و توسعه پشتیبانی مالی قوی می‌کند.

اقتصاد این کشور اقتصاد مختلط بسیار پیشرفته است. همچنین این کشور توانسته رتبه چهارم تولید ناخالصی داخلی آسیا و دهمین تولید ناخالص داخلی در جهان را به خود اختصاص دهد. این کشور در چند نسل اخیر یکی از فقیرترین کشور‌های جهان رو به توسعه یافته و با درآمد بالا می‌باشد. از این رو در این بخش به نمودار نرخ بیکاری در این کشور می‌پردازیم:

اقامت از طریق کارآفرینی در کره جنوبی

مدارک مورد نیاز اقامت از طریق کارآفرینی در کره جنوبی

هزینه‌های شرکت سرمایه گذاری و کارآفرینی در این کشور در سال‌های اول به ۳۵۰۰$ (دلار) و در سال‌های دوم به بعد به حدود ۱۰۰۰$ (دلار) می‌رسد. متوسط هزینه‌های مربوط به تعامل این کشور با احتساب ثبت شرکت و حساب بانکی به صورت تقریبی به ۱۱۹۵۳$ (دلار) می‌رسد. متقاضیان پس از ۵ سال سرمایه گذاری و کارآفرینی در این کشور می‌توانند به اقامت این کشور دست یابند. از این رو مقاله پاسپورت کره جنوبی را مطالعه کنید. بخش مدارک و شرایط لازم در خصوص کارآفرینی در این کشور در جدول زیر شرح داده شده است:

اقامت از طریق کارآفرینی در کره جنوبی

برنامه استارت آپ کارآفرینی در کره جنوبی

این کشور اولین استارت آپ‌های بزرگ خود را در دهه ۱۹۸۰ به صورت تخصصی با پیشرفت فن آوری رایانه و افزایش سرعت اینترنت موفق شدند. با این وجود، رکود اقتصادی در اوایل سال ۲۰۰۰ موجب گردید که این کشور به نقطه اوج شکوفایی خود برسد. دولت این کشور در به حمایت مشاغل آزاد و مرتبط با کارآفرینی و تجارت توانسته راه پیشبرد بسیاری به صورت دوستانه برای متقاضیان بین المللی فراهم سازد. در نتیجه، از سال ۲۰۱۹، ۱۴.۹% از مردم این کشور درگیر شرکت‌های نوپا می‌باشند که بعد از کشور هند دومین رتبه در کشور‌های آسیایی است.

پس از فراز و نشیب‌های مالی اتفاق افتاده در این کشور طی ۲ دهه گذشته، با توجه به اکوسیستم استارت آپ این کشور در حال نابودی است. در این کشور در مجموع حدود ۱۱ شرکت بزرگ مرتبط با کارآفرینی در این کشور تاسیس شده است. از جمله شرکت‌های مرتبط با کارآفرینی مانند Woowa Brothers که توسط یک شرکت آلمانی خریداری شده است. از سال ۲۰۱۹، بیش از ۱.۷ میلیون استارت آپ مرتبط با کارآفرینی در این کشور به وجود آمده است که حدود ۲.۹ میلیون $ (دلار) شغل ایجاد کرده است. در سال ۲۰۱۹ طرح تجارت الکترونیکی به نام WeMakePrice اولین شرکت نوپا در این کشور بود. این شرکت به نوبه خود سرمایه گذاری بالغ بر ۴۷۰ میلیارد KRW (وون کره جنوبی) را به خود اختصاص داده است.

هزینه زندگی در روش اقامت کارآفرینی در کره جنوبی

متقاضیان بین المللی پس از ثبت سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در این کشور و کسب درآمد مناسب، به فکر اخذ اقامت و زندگی در این کشور خواهد بود. هزینه زندگی در این کشور در وهله اول با توجه به سبک زندگی فردی متقاضی بسیار متفاوت می‌باشد. مهمترین بخش‌های هزینه زندگی مربوط به هزینه مسکن، حمل و نقل و اقلام غذایی می‌باشد. مهمترین هزینه مربوط به اجاره و خرید ملک در این کشور است. در پایتخت این کشور، سئول اکثر هزینه‌های مربوط به زندگی از سایر شهر‌های این کشور بسیار بیشتر خواهد بود. همچنین امکان کارآفرینی و سودآوری با نرخ بالاتر در سئول نیز بالاتر می‌باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"بترانس" آماده برگزاری مجمع شد

مجمع عمومی شرکت ایران ترانسفو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ برگزار می شود.
مجمع

مجمع "دپارس" در هشتمین روز تیرماه

مجمع عمومی شرکت پارس دارو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ برگزار می‌شود.

"شاراک" سهامداران را به مجمع دعوت کرد

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی شازند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ برگزار می شود.
سهامداران

سهامداران "غبهار" بخوانند

شرکت کشت و صنعت بهاران گلبهار خراسان زمان پرداخت سود به سهامدارانش را مشخص کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: