رئیس هیئت فوتبال استان هرمزگان:
۰۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۴
مراسم تقدیر از بازیکنان تیم فوتبال فولاد هرمزگان به مناسبت صعود به لیگ دسته یک کشور با حضور مدیرعامل فولاد هرمزگان، مدیران این شرکت و رئیس هیئت فوتبال استان هرمزگان برگزار شد.

خواندن ۲ دقیقه

فوتبال هرمزگان+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، عطاء معروفخانی، مدیرعامل فولاد هرمزگان در این مراسم گفت: ورزش از اولویت‌های کاری ما است و سعی خواهیم کرد تا جایی که بتوانیم از ورزش استان حمایت کنیم.

وی با اشاره به فعالیت‌های ورزشی در فولاد هرمزگان گفت: فولاد هرمزگان همواره به امر ورزش کارکنان و خانواده‌های آن‌ها توجه ویژه‌ای دارد و در حال حاضر ۱۵ تیم ورزشی کارکنان فولاد هرمزگان در عرصه‌های استان، کشور و‌ بین المللی در حال فعالیت هستند.

وی خاطرنشان کرد: بی شک مردم استان نیز از فعالیت‌های ورزشی فولاد هرمزگان نفع خواهند برد و تلاش میکنیم در حوزه ورزش استان نیز در چهارجوب قوانین و مقررات اقدامات مناسبی را انجام‌دهیم.

‎در این مراسم قاسم رنجبریان رئیس هیات فوتبال هرمزگان گفت: حمایت فولاد هرمزگان از ورزش بسیار خوب بوده است و امیدوارم این حمایت‌ها بیشتر شود. رئیس هیات فوتبال هرمزگان بیان کرد: مجموعه هیات فوتبال در کنار تیم‌های فوتبال فولاد هرمزگان بوده است و این همراهی همچنان ادامه خواهد داشت.

‎محمد کارگران، مدیر امور ورزش فولاد هرمزگان نیز گفت: تیم فوتبال امید فولاد هرمزگان از آذرماه سال گذشته فعالیت خود را شروع کرد و پس از قهرمانی در لیگ امید‌های استان به مسابقات امید‌های کشور راه یافتند و با درایت کادر فنی، سرپرست و بازیکنان تیم به لیگ یک امید‌های کشور راه یافتند و از مهرماه مسابقات آن‌ها شروع خواهد شد.

وی ضمن تشکر از مجموعه فولادهرمزگان گفت: مدیرعامل و معاونین فولاد هرمزگان حمایت خود را از ورزش مجموعه فولاد اعلام کرده اند و انشاا... با این حمایت آن‌ها شاهد پیشرفت ورزش این مجموعه در کشور خواهیم بود.


‎تیم امید‌های فولاد هرمزگان چندی پیش موفق شد به لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور صعود کند.


  • بیشتر بخوانید:
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"غشهد" به مجمع می‌رود

مجمع عمومی شرکت شهد ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ برگزار می‌شود.
افزایش سرمایه ۶۳ درصدی

افزایش سرمایه ۶۳ درصدی "وایران" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت لیزینگ ایرانیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ برگزار شد.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "رکیش" در دهم تیرماه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارت اعتباری ایران کیش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ برگزار می شود.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "فخاس" به گوش می‌رسد

مجمع عمومی شرکت مجتمع فولاد خراسان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: