کد خبر : ۲۴۲۰۸۶
۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۰

اقامت از طریق کارآفرینی در فنلاند
۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۶:۵۴

اخذ تابعیت و اقامت از طریق کارآفرینی در فنلاند برای کارآفرینانی ​​که مشاغل مستقر خاصی دارند، گزینه ای ایده آل و مطلوب می باشد. کشور فنلاند یکی از بهترین و محبوبترین مقاصد کارآفرینی و سرمایه گذاری در دنیا می باشد و هر ساله هزاران سرمایه گذاری و کارآفرین برای اخذ تابعیت و اقامت از طریق کارآفرینی در این کشور به این کشور مهاجرت می کنند.

رویداد «استارت آپ ویکند شاهد» برگزار شد
۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۶:۴۹

مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر گفت: نخستین رویداد. «استارت آپ ویکند شاهد» در مرکز رشد و شکوفایی شاهد دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد.

برگزاری نخستین دوره رویداد بین‌المللی Connect Day Iran / Russia
۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۶:۴۰

 

هدف این رویداد، شناسایی و معرفی استارتاپ‌های در حال رشد در حوزه‌های مختلف به سرمایه‌گذاران بین‌المللی و ایرانی و آشنایی با فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف است.

کارن‌کراد به عنوان سامانه تامین مالی و سرمایه‌گذاری در اکوسیستم استارتاپی کشور، مجری برگزاری این سلسله رویداد به منظور ارتباط بهتر و موثرتر با بازیگران بین‌المللی فعال در حوزه استارتاپی است.

معرفی سیستم عامل هارمونی به صورت رسمی توسط هوآوی
۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۶:۳۵

سیستم عامل هارمونی را باید سیستم‌عاملی متفاوت از اندروید و هر آنچه تا به امروز در دنیای سیستم‌عامل‌های موبایل دیده‌ایم، دانست. این سیستم‌عامل به لطف بهبود‌ها و بهینه‌سازی‌های گسترده‌ای که از سوی هواوی برای آن در نظر گرفته شده، می‌تواند تا سطح ساعت هوشمند و IoT کوچک شده و از سوی دیگر در پیچیده‌ترین سیستم‌ها مانند گوشی هوشمند و تبلت نیز مورد استفاده قرار گیرد.

اختصاص یک‌هزار میلیارد تومان بودجه برای تحول دیجیتال در صنایع سنتی
۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۶:۲۶

دبیر ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی از اختصاص یک‌هزار میلیارد تومان بودجه برای حمایت از کسب و کار‌های اقتصاد دیجیتال و تحول دیجیتال در صنایع سنتی خبر داد.

پا‌های مصنوعی ارزان و انجام فعالیت‌های ورزشی
۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۵:۴۷

پروتز‌های مدرنی که در حال حاضر در جهان وجود دارند به افراد قطع عضو اجازه می‌دهند تا دوباره بدوند و حتی در مسابقات المپیک نیز شرکت کنند، با این حال هزینه خرید آن‌ها به طور کلی بسیار زیاد است.

اکنون یک استارت آپ دانمارکی به نام "Levitate" پا‌های مصنوعی برای ورزش روزمره ساخته است. این شرکت اخیراً دو مدل پروتز ایجاد کرده که نه تنها استفاده از آن‌ها آسان است بلکه مقرون به صرفه نیز هستند.

پذیرش شرکت‌های دانش بنیان در مرکز نوآوری صنعت نفت
۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۵:۴۳

رئیس مرکز نوآوری پژوهشگاه صنعت نفت در خصوص شرایط پذیرش شرکت‌های دانش‌بنیان، خاطرنشان کرد: ما شرکت‌ها را از نظر سطح آمادگی فناوری تولید شده، ترکیب اعضا، طرح کسب و کار آنها، FS و مطالعات بازار آنها، درخواست‌های شرکت‌ها از مرکز نوآوری و میزان موفقیت آن‌ها در بازار مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌دهیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: