کد خبر : ۲۴۳۳۴۲
سهامداران امیدوار به روند رو به رشد درآمدها؛
۰۹ تير ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۹
بیشترین میزان درآمد نفت سپاهان در سومین ماه از سال مالی جاری در اختیار «روغن پایه (صادراتی)» بوده و پس از آن بخش «روغن پایه (داخلی)» بیشترین مقدار درآمد حاصل‌شده را به خود اختصاص داده‌اند.

نفت سپاهان+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت نفت سپاهان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های عملیاتی طی دوره یک ماهه را برابر با ۱۱.۰۲۸ میلیارد ریال اعلام کرده و توانسته مقدار درآمد شناسایی‌شده خود را از ابتدای سال مالی تا پایان خردادماه مبلغی بالغ‌بر ۲۸.۰۰۳ میلیارد ریال به ثبت برساند و مقدار سرمایه طی این دوره را ۹ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال گزارش کند.

عملکرد ماهانه شسپا+بورس نیوز

درآمد‌های شناسایی‌شده "شسپا"

روند کسب درآمد نفت سپاهان+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، مقدار درآمد‌های ثبت‌شده نفت سپاهان در خردادماه سال جاری نسبت به دوره مشابه سال گذشته با افزایش درآمد ۱۴۸ درصد افزایش درآمد را تجربه کرده و در مقایسه با ماه گذشته نیز ۱۶ درصد رشد را شاهد بوده، همچنین طی این دوره یک‌ماهه درآمد‌های "شسپا" از ۲ بخش بازار داخلی و صادراتی تشکیل‌شده که سهم بازار داخلی برابر با ۶.۴۳۷ میلیارد ریال بوده است.

بیشترین میزان درآمد نفت سپاهان در سومین ماه از سال مالی جاری در اختیار «روغن پایه (صادراتی)» با ۲.۶۲۹ میلیارد ریال بوده و پس از آن بخش «روغن پایه (داخلی)» با ۱.۹۰۵ میلیارد ریال بیشترین مقدار درآمد حاصل‌شده را به خود اختصاص داده‌اند.

مقدار فروش محصولات "شسپا" در خردادماه ۱۴۰۰

روند میزان فروش محصولات شسپا+بورس نیوز

بر اساس این گزارش صورت گرفته تویط گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت نفت سپاهان در خردادماه سال جاری میزان فروش محصولات تولیدی خود طی این دوره را برابر با ۶۸.۸۹۷ تن اعلام کرده که نسبت به سال گذشته ۹ درصد کاهش فروش را شاهد بوده، همچنین بیشترین محصول فروش رفته نفت سپاهان «روغن‌های فرآیند (صادراتی)» با ۲۰.۱۰۰ تن بوده است.


  • بیشتر بخوانید:

"شسپا" با ۴درصد کاهش فروش دست و پنجه نرم می‌کند

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "حفارس" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت حمل ونقل بین المللی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "رمپنا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت گروه مپنا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار خواهد شد.
سود ۴۰ ریالی در مجمع

سود ۴۰ ریالی در مجمع "ونیرو" تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری نیرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.

"میهن" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت بیمه میهن در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: