کد خبر : ۲۴۳۳۵۵
وقتی کمر این پتروشیمی در اسفندماه، خم شد؛
۰۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۳
بیشترین میزان فروش محصول پتروشیمی آبادان در خردادماه از بخش بازار داخلی بوده که عمده محصول به فروش رفته در اختیار «PVC» با ۲.۹۲۲ تن اعلام‌شده است.

پتروشیمی آبادان+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، پتروشیمی آبادان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال جاری مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده طی دوره یک‌ماهه را بالغ‌بر ۹۵۷ میلیارد ریال به ثبت رسانده و از ابتدای سال مالی تا انتهای خردادماه نیز میزان درآمد‌های عملیاتی کسب شده طی این ۳ ماه برابر با ۲.۱۱۶ میلیارد ریال اعلام شده، میزان سرمایه ارائه‌شده این پتروشیمی طی دوره بالغ‌بر ۵.۵۲۰ میلیارد ریال بهثبت رسیده، همچنین میزان درآمدی که "شپترو" شناسایی‌کرده از فروش محصولات در بازار‌های داخلی و صادراتی بوده است.

عملکرد ماهانه پتروشیمی آبادان+بورس نیوز

درآمد‌های عملیاتی "شپترو" در خردادماه ۱۴۰۰

روند کسب درآمدهای شپترو+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، پتروشیمی آبادان در خردادماه میزان درآمدی که به دست آورده نسبت به ماه گذشته ۶۱ درصد رشد درآمد را شاهد بوده و میزان درآمد‌های شناسایی شده این پتروشیمی از ابتدای سال مالی تا انتهای خردادماه نیز با ۹۳۶ درصد افزایش را به ثبت رسانده، بیشترین درآمد حاصل‌شده از بخش بازار داخلی بوده که عمده درآمد کسب‌شده در این بازار از محصول «PVC» با ۸۸۲ میلیارد ریال بوده است.

فروش محصولات پتروشیمی آبادان در خردادماه ۱۴۰۰

فروش محصولات پتروشیمی آبادان+بورس نیوز

بر اساس این گزارش صورت گرفته، پتروشیمی آبادان در خردادماه مقدار فروش محصولات خود را طی این دوره برابر با ۴.۶۲۰ تن اعلام کرده که نسبت به ماه گذشته ۳۳ درصد افزایش فروش را از خود بر جای گذاشته، در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۴۶۳ درصد افزایش را در پی داشته است.

بیشترین میزان فروش محصول پتروشیمی آبادان در خردادماه از بخش بازار داخلی بوده که عمده محصول به فروش رفته در اختیار «PVC» با ۲.۹۲۲ تن اعلام‌شده که نرخ فروش آن بالغ‌بر ۳۰۰.۸۰۷.۶۴۰ ریال ثبت شده است.


  • بیشتر بخوانید:

امیدهای درآمدی "شپترو" بر باد رفت

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "شپلی" تا ۴ روز آینده

مجمع عمومی شرکت پلی‌اکریل ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۶برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "مارون" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی مارون در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ برگزار می‌شود.

"خفولا" در دهم ماه جاری به مجمع می‌رود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت خدمات فنی فولاد یزد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ برگزار خواهد شد.
تقسیم سود ۱۰۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۱۰۰ تومانی در مجمع "بساما"

مجمع عمومی شرکت بیمه سامان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: