کد خبر : ۲۴۳۷۸۹
کارد به استخوان سهامداران رسید؛
۱۵ تير ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۱
سهامداران گروه صنعتی سدید امروز با تجمع در مقابل حوزه ریاست قوه قضائیه خواستار پیگیر سریع اجرای حکم قطعی پرونده فرآب مبنی بر انتقال ۳۳ درصد سهام شرکت مذکور به «وسدید» شدند.

تجمع سهامداران «وسدید» مقابل قوه قضائیه

به گزارش بورس‌نیوز، شرکت گروه صنعتی سدید با نماد «وسدید» از سال ۱۳۸۰ در بازار سرمایه فعال است. این هلدینگ عظیم پیمانکاری، اجرای بسیاری از پروژه‌های ملی را انجام داده و در حال حاضر نیز بخش اعظمی از اجرای پروژه استراتژیک انتقال نفت کوره به جاسک و پروژه انتقال آب دریای عمان به استان‌های درگیر خشکسالی بر عهده این شرکت است. طی چند سال گذشته این شرکت توانسته با قطع دست شرکت‌های خارجی و اتکاء به توان داخل موجب احیا و رشد سودآوری و اخذ پروژه‌های جدید شود. همه این موارد باعث شد که توجه سهامداران بازار سرمایه به این شرکت جلب شود و در حال حاضر «وسدید» دارای بیش از ۴۰ هزار سهامدارا در بازار سرمایه است.


بازی تکراری در پرونده "وسدید"


شرکت در چندین موعد زمانی اقدام به شفاف سازی در خصوص رای پرونده فرآب و حکم قطعی دادگاه مبنی بر انتقال ۳۳ درصد سهام شرکت مذکور به «وسدید» در کدال کرد، اما متاسفانه اجرای این حکم تا به امروز تاخیر افتاده و این سهم با توجه به ارزنده بودن بنا به امر طی چندین ماه گذشته در صف فروش قفل شده است. تا جایی که سهامداران این شرکت امروز با تجمع در مقابل حوزه ریاست قوه قضائیه پیگیر اجرای حکم قطعی دادگاه شدند.

تجمع سهامداران «وسدید» مقابل قوه قضائیه

در نهایت یکی از مدیرانی که پیگیری امور سهامداران را دست دارد از مردم درخواست کرد جهت جلوگیری از ایجاد حساسیت در شرایط خاص کشور تجمع پایان یابد. البته سهامداران در صورتی قبول کردند که نمایندگان سهامداران با دکتر رفاهی معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم قوه قضاییه جهت پیگیری درخواست سهامداران جلسه‌ای را داشته باشند.


سورپرایز یا شوک به سهامداران "وسدید"/ "فرابورس" مراقب سرمایه ما باشد


براین اساس نماینده سهامداران در دفتر معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم قوه قضاییه حضور یافت و بعد از صورتجلسه و دریافت تمامی مستندات و ثبت گزارش تجمع سهامداران، در جلسه‌ای جداگانه با معاونت قوه دکتر رفاهی مداراک و مستدات این امر را ارائه دادند و ایشان با بررسی مدارک و شنیدن توضیحات پرونده از نحوه جلوگیری از اجرای حکم تعجب کرده و براساس مستندات سهامداران شرکت گرو ه صنعتی سدید را کاملا محِق دانستند و دستور پیگیری فوری و ارجاع خواسته سهامداران به رئیس قوه قضاییه را دادند.

تجمع سهامداران «وسدید» مقابل قوه قضائیه

در پایان نیز رفاهی اعلام کردند که شخصا این موضوع را شفاهی با رییس قوه مطرح و پیگیری خواهند کرد و نتیجه را به اطلاع سهامداران خواهند رساند.


  • بیشتر بخوانید:

کاهش زیان تلفیقی "وسدید" با انعقاد یک قرارداد

مریم
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۶
مسئولین محترم امیدوارم به دادمون برسید یه خانم سرپرست خانوار هستم با دوتا بچه هرچی خودمو اطرافیان داشتن به امید سود وکمک به اقتصاد داخل گذاشتم وسدید الان ۷۰ درصد تو ضررم روی نگاه کردن به هیچ یک افراد خانواده رو ندارم
بخدا افسرده شدم حتی به خودکشی هم فکر کردم فقط دوتا بچه کوچیک دارم
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "حفارس" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت حمل ونقل بین المللی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "رمپنا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت گروه مپنا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار خواهد شد.
سود ۴۰ ریالی در مجمع

سود ۴۰ ریالی در مجمع "ونیرو" تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری نیرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.

"میهن" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت بیمه میهن در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: