کد خبر : ۲۴۴۲۱۹
عرضه فولادساز شرق‌نشین زیر ذره‌بین رفت؛
۲۵ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۱
شرکت فولادخراسان درحالی سبد محصولات خود را در هفته گذشته متشکل شده از "سبد میلگرد" و "شمش بلوم" به بازار ارائه کرد که در این هفته تنها با تک‌محصول سبد میلگرد گام به رینگ معاملات بورس کالا گذاشت.

به گزارش بورس نیوز، شرکت فولادخراسان در معاملات این هفته بورس‌کالای خود، رنگ و بویی دیگر را از خود نشان داد و گویا هر هفته برخی از محصولات خود را به بازار ارائه می‌کند و توانایی عرضه تمام سبد محصولات خود و درآمدزایی بیشتر را ندارد یا نمی‌خواهد این پتانسیل را به رخ بازار بکشد.

این شرکت فولادسازی درحالی سبد محصولات خود را در هفته گذشته متشکل شده از "سبد میلگرد" و "شمش بلوم" می‌دید و عرضه‌ای ۱۵ هزار تنی با درآمد به ارزش ۲۰۷ میلیارد و ۵۱۳ میلیون تومان را به ثبت رسانده بود اما؛ در این هفته "خراسان" تنها با تک‌محصول سبد میلگرد به ارزش ۱۵۴ میلیارد و ۷۷۲ میلیون تومان کار خود را تیرماه به پایان رساند.

میزان عرضه‌های این شرکت از این موضوع حکایت دارد که ۱۰ هزار و ۳۲ تن از سبدمیلگرد به بازار عرضه شد، ولی حجم تقاضای شگفت‌انگیزی ۴ برابر از میزان عرضه‌ها برای این شرکت آمده بود که متاسفانه "خراسان" در حد عرضه‌های خود پاسخ مشتریان را داد تا بسیاری از متقاضیان سبدمیلگرد دست‌خالی از معامله با این شرکت بازگردند.


  • بیشتر بخوانید:

"فخاس" از ماه آینده دست به جیب می‌شود

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: