کد خبر : ۲۴۶۴۰۹
"شمش کالایی" بیشترین درآمد صادراتی را ثبت کرد؛
۰۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۶
میزان درآمد‌های به‌دست‌آمده ذوب‌آهن از فروش محصولات در بازار‌های داخلی و صادراتی حاصل‌شده که بیشترین میزان درآمد در بازار داخلی به ثبت رسیده است.

ذوب‌آهن اصفهان+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت ذوب‌آهن اصفهان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال جاری میزان درآمد شناسایی‌‎شده طی دوره یک ماهه را برابر با ۲۸ هزار و ۷۱۸ میلیارد ریال اعلام کرده و از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه ۱۴۰۰ درمجموع مبلغ ۱۳۰ هزار و ۹۱۲ میلیارد ریال فروش داشته است.

عملکرد ماهانه ذوب+بورس نیوز

میزان درآمد‌های به‌دست‌آمده ذوب‌آهن از فروش محصولات در بازار‌های داخلی و صادراتی حاصل‌شده که بیشترین میزان درآمد در بازار داخلی به ثبت رسیده است.

مقدار درآمد‌های شناسایی‌شده "ذوب"

روند کسب درآمدهای ذوب‌آهن+بورس نیوز

بر اساس این گزارش توسط گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت ذوب‌آهن اصفهان در پنجمین ماه سپری‌شده از سال جاری با رشد درآمد ماهانه ۹ درصدی نسبت به ماه گذشته مواجه بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۸۱ درصد رشد را از آن خودکرده، همچنین میزان درآمدی که از ابتدای سال مالی تاکنون به ثبت رسانده نیز با افزایش ۱۱۹ درصدی روبه‌رو بوده است.


بیشتر بخوانید: پرچم "ذوب" با تیرآهن عمود شد


بیشترین میزان درآمد کسب‌شده شرکت ذوب‌آهن اصفهان در مردادماه سال ۱۴۰۰ از محصول «شمش کالایی صادراتی» با ۸ هزار و ۹۲۶ میلیارد ریال با نرخ فروش ۱۴۵.۹۰۳.۲۳۶ ریال در بازار صادراتی بوده و همچنین محصول «تیرآهن» با ۷ هزار و ۵۴۴ میلیارد ریال بیشترین سهم را در بازار داخلی به دست آورده که نسبت به ماه گذشته ۳۳ درصد رشد داشته است

فروش ماهانه ذوب آهن+بورس نیوز

مقدار فروش محصولات این شرکت فولادی در مردادماه به مقدار ۱۷۲.۲۸۶ تن گزارش‌شده که ۹۹.۹۲۱ تن در بازار داخلی و ۷۶.۳۶۵ تن دیگر نیز در بازار خارجی به فروش رفته و بیشترین میزان فروش طی این دوره یک‌ماهه متعلق به شمش کالایی در بازار صادراتی بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه ۶۷ درصدی در مجمع

افزایش سرمایه ۶۷ درصدی در مجمع " لوتوس "

مجمع عمومی شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع " شتران " به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت پالایش نفت تهران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ برگزار خواهد شد.

" غدام " از اواخر مهرماه سود می دهد

شرکت خوراک دام پارس زمانبندی پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.
پرداخت سود

پرداخت سود " غپینو" از هفته آینده

شرکت صنعتی پارس مینو زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: