کد خبر : ۲۴۷۵۵۵
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات گفت:
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۲
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات گفت: راه‌اندازی ابزار‌های مالی جدید در بازار سرمایه می‌تواند شرکت‌ها و نهاد‌های مالی را ترغیب کند تا برای تأمین منابع مالی خود ازاین بازار استفاده کنند.

بازارسرمایه+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، محسن زنگنه، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات درخصوص بازار سرمایه اظهار کرد: بازار سرمایه و استفاده از زیر ساخت‌های این بازار از جمله مباحثی است که دولت سیزدهم به آن اشاره کرده و از اولویت‌های مهم آن به شمار می‌رود.وی خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر اصلاح قوانین و تقویت زیرساخت‌های این بازار تاکید دارند تا سرمایه گذاران در بستری مطمئن بتوانند نسبت به سرمایه‌گذاری‌های خود اقدام کنند.

وی افزود: راه‌اندازی ابزار‌های مالی جدید در بازار سرمایه می‌تواند شرکت‌ها و نهاد‌های مالی را ترغیب کند تا برای تأمین منابع مالی خود ازاین بازار استفاده کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات بیان کرد: راه‌اندازی این ابزار‌ها می‌تواند فرصت‌های سرمایه‌گذاری جدیدی را در اختیار سرمایه‌گذاران نیز قرار دهد، بنابراین افزایش جذابیت بازار سرمایه می‌تواند مقدمات حضور سرمایه‌گذاران و نهاد‌های مالی بیشتری دراین بازار را ایجاد کند که این امر منجر به ورود سرمایه‌های جدید به بازار می‌شود.

نماینده مجلس شورای اسلامی در خانه ملت ادامه داد: با استفاده از ابزار‌های متنوع در بازار سرمایه، ورود شرکت‌ها به این بازار تسهیل شده و تامین سرمایه شرکت‌ها، پروژه‌ها و کار‌های عمرانی از طریق بورس امکانپذیر خواهد شد.

زنگنه گفت: مجلس شورای اسلامی تمام توان خود را برای استفاده از ظرفیت‌های مختلف بازار سرمایه در طراحی ابزار‌های جدید، تامین منابع مالی شرکت‌ها، پروژه‌ها و تولید به کار بسته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
دعوت از سهامداران

دعوت از سهامداران "قثابت" به مجمع

مجمع عمومی کارخانه‌های تولیدی و صنعتی ثابت خراسان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "کشرق" در مجمع تصمیم گرفتند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت صنعتی و معدنی شمالشرق شاهرود در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ برگزار شد.
پرداخت سود به سهامداران

پرداخت سود به سهامداران "سدشت" از سال آینده

شرکت سیمان دشتستان از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.

"جم پیلن" در تصور انتخاب هیات مدیره جدید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پروپیلن جم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.