کد خبر : ۲۴۷۵۵۵
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات گفت:
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۲
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات گفت: راه‌اندازی ابزار‌های مالی جدید در بازار سرمایه می‌تواند شرکت‌ها و نهاد‌های مالی را ترغیب کند تا برای تأمین منابع مالی خود ازاین بازار استفاده کنند.

بازارسرمایه+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، محسن زنگنه، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات درخصوص بازار سرمایه اظهار کرد: بازار سرمایه و استفاده از زیر ساخت‌های این بازار از جمله مباحثی است که دولت سیزدهم به آن اشاره کرده و از اولویت‌های مهم آن به شمار می‌رود.وی خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر اصلاح قوانین و تقویت زیرساخت‌های این بازار تاکید دارند تا سرمایه گذاران در بستری مطمئن بتوانند نسبت به سرمایه‌گذاری‌های خود اقدام کنند.

وی افزود: راه‌اندازی ابزار‌های مالی جدید در بازار سرمایه می‌تواند شرکت‌ها و نهاد‌های مالی را ترغیب کند تا برای تأمین منابع مالی خود ازاین بازار استفاده کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات بیان کرد: راه‌اندازی این ابزار‌ها می‌تواند فرصت‌های سرمایه‌گذاری جدیدی را در اختیار سرمایه‌گذاران نیز قرار دهد، بنابراین افزایش جذابیت بازار سرمایه می‌تواند مقدمات حضور سرمایه‌گذاران و نهاد‌های مالی بیشتری دراین بازار را ایجاد کند که این امر منجر به ورود سرمایه‌های جدید به بازار می‌شود.

نماینده مجلس شورای اسلامی در خانه ملت ادامه داد: با استفاده از ابزار‌های متنوع در بازار سرمایه، ورود شرکت‌ها به این بازار تسهیل شده و تامین سرمایه شرکت‌ها، پروژه‌ها و کار‌های عمرانی از طریق بورس امکانپذیر خواهد شد.

زنگنه گفت: مجلس شورای اسلامی تمام توان خود را برای استفاده از ظرفیت‌های مختلف بازار سرمایه در طراحی ابزار‌های جدید، تامین منابع مالی شرکت‌ها، پروژه‌ها و تولید به کار بسته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" برکت " در مجمع به سرمایه ۲۷ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه دارویی برکت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ برگزار شد.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران " قنقش " در هفته آینده

مجمع عمومی شرکت قند نقش جهان در تاریخ برگزار ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ شد.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود " کگهر " از فردا

شرکت سنگ آهن گهرزمین از اعلام زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.

" قتربت " از بهار سال آینده سود می دهد

شرکت قند تربت حیدریه زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: