کد خبر : ۲۴۷۶۸۱
پیش‌گشایش؛
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۰
از امروز شاهد گزارش‌های مالی شرکت‌ها خواهیم بود و قلاب ماهیگیری را در کدال انداخت تا بهترین ماهی روز صید شود، زیرا گزارش‌های دوره‌ای شرکت‌ها به‌خصوص صادرات‌محور‌ها کاملا حکم شیرماهی را داشته و پالایشی‌ها خاویار این دریا هستند.

پیش گشایش+بورس نیوز

به گزارش بورس‌نیوز، هر مقدار و چندین بار گفته شد که مذاکرات برجام و دلار هیچ ارتباطی با هم ندارند و پیچ فلکه جای دیگری است، کسی باور نکرد؛ درحالی‌ که امیرعبدالهیان، وزیرامورخارجه کشورمان که در نیویورک به سر می‌برد سیگنال‌هایی مبنی بر از سرگیری مذاکرات را مخابره کرد اما؛ گویا آنتن اهالی بازار دلار خراب است چراکه دلار دوبار افسار تاختن زین کرده و قیمت آن به ۲۷ هزار و ۶۸۰ تومان رسید تا بگوید من خودم سیگنال‌ساز هستم و با نیاز به من باید مذاکره شود نه برعکس...

سکه تکان نخورد!

قیمت هر سکه بهار آزادی نیز طی روز گذشته به ۱۱ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان رسید و هر سکه امامی نیز در حدود ۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در بین اهالی بازار سکه، قیمت‌گذاری شد.

بر تابلوی طلافروشی‌ها نیز نرخ هر گرم طلا معادل یک میلیون و ۱۴۷ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۹۶۹ هزار تومان نرخ‌گذاری شد.

نفت با رشد به تعطیلات رفت

نفت برنت و بشکه‌ها عجب حال خوشی و مستی و شیدایی دارند؛ نفت در حال صعود بود تا آخرین روز خود را در  هفته گذشته، حدودا در محدوده بشکه‌ای ۷۸ دلار ببیند و با این بزم، پایکوبی کند.

از شرق تا غرب

شاخص Nikkei پس از ریزش‌هایی که در این هفته تجربه کرده بود، ۶۰۹ واحد صعود را به خود دید تا این هفته را قرمزپوش به اتمام نرساند؛ شاخص شانگ‌های نیز بیش از ۲۹ واحد کاهش را به خود دید تا روند نوسانی این هفته نیز تکمیل شود.

با نگاهی به اهالی وال‌استریت نیز می‌توان اینگونه شاخص‌ها را دید که داوجونز ۳۳ واحد رشد، S&P نزدیک به ۷ درصد و نزدک نیز با ۱.۲۰درصد هفته را به پایان رساندند.

بازار امروز نوبت کیست

سهامداران عزیز باید توجه داشت که تنوع حرکت‌های جمع‌آوری سهام در شطرنج بازارسرمایه کاملا جالب شده و تحرکاتی که در آخرین ساعت معاملات بازارسرمایه دیده شد، روند حمایتی را کاملا حفظ کرده و شاید امروز اتفاقات جدیدی در بورس رخ دهد.

با نگاهی به بازار‌های جهانی نیز می‌توان اینگونه استنباط کرد که نفت ۷۸ دلار که آینده بیش از ۸۵ دلاری را برای خود ترسیم کرد و کامودیتی‌هایی که مبنا را بر رشد گذاشته و حتی روی نرخ ۳۱۱۲ دلار و هدف بیش از ۳۳۵۰دلار را برای خود در رویا دیده، کاملا حاکی از میل به رشد بازار نشان می‌دهد ضمن آنکه تحرک دلار و رشد آن نیز نمی‌تواند چندان در بورس تهران بی تاثیر باشد.

از امروز شاهد گزارش‌های مالی شرکت‌ها خواهیم بود و قلاب ماهیگیری را در کدال انداخت تا بهترین ماهی روز صید شود، زیرا گزارش‌های دوره‌ای شرکت‌ها به‌خصوص صادرات‌محور‌ها کاملا حکم شیرماهی را داشته و پالایشی‌ها خاویار این دریا هستند.

اما؛ سهامداران توجه کنید که به کانال‌های سیگنالی حتما "نه" بگویید، زیرا مدارس کاملا باز نشده‌اند.

علی
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
عالی بود یاد آوری انتهای مطلب
اما؛ سهامداران توجه کنید که به کانال‌های سیگنالی حتما "نه" بگویید، زیرا مدارس کاملا باز نشده‌اند.
قلاب ماهیگیری در کدال
عالی
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "تمحرکه" دور هم جمع می شوند

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت ماشین سازی نیرو محرکه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ برگزار می‌شود.
پرداخت سود

پرداخت سود "چفیبر" از نخستین ماه زمستان

شرکت تولید فیبر ایران از زمان پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "کفرا" به گوش می رسد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت فرآورده‌های نسوز ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ برگزار می‌شود.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "فسا" با محور افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی فسا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.