کد خبر : ۲۴۷۸۴۹
بانک اقتصاد نوین و افزایش قابل توجه درآمدهای سالانه؛
۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷
بیشترین مقدار پرداختی بانک اقتصاد نوین جهت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری در اختیار «سپرده‌های بلندمدت دوساله» بوده است.

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، بانک اقتصاد نوین در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به شهریورماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده از تسهیلات اعطایی طی دوره یک ماهه را برابر با ۱۸،۰۱۵ میلیارد ریال اعلام کرده و مقدار پرداختی بابت سود‌های سپرده سرمایه‌گذاری را نیز در شهریورماه مبلغی بالغ‌بر ۱۵،۵۶۰ میلیارد ریال گزارش کرده، همچنین "ونوین" میزان سرمایه ثبت‌شده خود را ۳۰,۴۲۵ میلیارد ریال ارائه کرده و در این ماه موفق به ثبت تراز مثبت ۱۶ درصدی شده است.

عملکرد  ونوین+بورس نیوز

در شهریورماه سال جاری میزان تسهیلات وصولی طی دوره بانک اقتصاد نوین برابر با ۱۸۰،۷۶۴ میلیارد ریال اعلام‌شده که نسبت به سال مالی گذشته ۵۱۲ درصد افزایش را تجربه کرده، همچنین درآمد‌های تجمیعی این بانک از ابتدای سال مالی تا پایان شهریورماه سال جاری بالغ‌بر ۹۷،۵۳۸ میلیارد ریال اعلام‌شده است.

مقدار درآمد تسهیلات اعطایی "ونوین"

روند کسب درآمدهای ونوین+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، مقدار درآمدی که بانک اقتصاد نوین طی دوره ماهانه منتهی به شهریورماه از خود بر جای گذاشته نسبت به ماه گذشته با کاهش ناچیز یک‌درصدی مواجه بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۱۳۰ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.


بیشتر بخوانید: ثبت رکوردی جدید از درآمد‌های "ونوین"


بیشترین میزان درآمدی که بانک اقتصاد نوین از تسهیلات اعطایی در شهریورماه از خود برجای گذاشته مربوط به بخش‌های «سایر تسهیلات» و «خرید دین» به ترتیب با مبالغ ۱۴،۵۸۲ میلیارد ریال و ۲،۱۰۷ میلیارد ریال بوده است.

میزان پرداختی سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری "ونوین"

روند پرداختی سود سپرده سرمایه گذاری ونوین+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، پرداخت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری بانک اقتصاد نوین در شهریورماه سال جاری نسبت به ماه گذشته با افزایش ۲ درصدی مواجه بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز رشد ۱۵۳ درصدی را به ثبت رسانده، همچنین بانک اقتصاد نوین در شهریورماه میزان تسویه سپرده‌ها طی دوره را مبلغی بالغ‌بر ۲،۹۲۰،۴۵۲ میلیارد ریال اعلام کرده است.

بیشترین مقدار پرداختی بانک اقتصاد نوین جهت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری در اختیار «سپرده‌های بلندمدت دوساله» با ۸،۶۳۱ میلیارد ریال بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع " حفاری " در هفته آینده

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت حفاری شمال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ برگزار می‌شود.
تطبیق اساساسنامه

تطبیق اساساسنامه "دعبید" در نیمه آبان ماه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت داروسازی دکتر عبیدی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶برگزار می‌شود.

" قشیر " هیات مدیره را انتخاب کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تولیدی قند شیروان قوچان بجنورد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ برگزار شد.
سهامداران

سهامداران " تاصیکو " در جریان باشند

شرکت سرمایه گذاری صدر تامین از زمانبندی پرداخت سود خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: