کد خبر : ۲۴۸۳۲۱
رئیس سازمان برنامه و بودجه:
۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۲
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت:در حوزه انرژی کار‌های جدی را در دستور کار داریم. فروش نفت را به طور جدی دنبال می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم به دنبال مذاکره‌ای که با کشور‌های همسایه به‌ویژه ترکمنستان آغاز کرده‌ایم، همان ارتباط پیشین را برقرار کنیم.

انرژی+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، سیدمسعود میرکاظمی، رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار کرد: وضعی که دولت در آن قرار دارد مناسب نیست، اما باید تلاش مضاعفی کنیم تا بر مشکلات فائق آییم، در حوزه انرژی کار‌های جدی را در دستور کار داریم. فروش نفت را به طور جدی دنبال می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم به دنبال مذاکره‌ای که با کشور‌های همسایه به‌ویژه ترکمنستان آغاز کرده‌ایم، همان ارتباط پیشین را برقرار کنیم.وی با بیان اینکه در طول هشت سال گذشته رشد بی‌رویه‌ای در مصارف کشور وجود داشته، افزود: هم‌اکنون کنترل‌های لازم آغاز شده و سیستم بودجه‌ریزی را به این سمتی برده‌ایم که از ریخت و پاش‌ها جلوگیری کرده و یک حالت انقباضی در هزینه‌ها را در دست گرفته‌ایم تا به درستی مدیریت کنیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه ادامه داد: ما در سال آینده با کمترین کسری بودجه و بهترین نوع ساختاری که همه بتوانند پاسخگو باشند، بودجه را اصلاح می‌کنیم که ساده و قابل رصد و اندازه‌گیری باشد.

میرکاظمی تاکید کرد: ما امروز به هر استانی که سفر می‌کنیم از ما می‌خواهند که با آن‌ها پول بدهیم تا کار کنند، اما پس از این، چنین روشی ادامه نمی‌یابد و تعهد‌هایی که در بودجه ۱۴۰۰ برای همه اجزای دولت وجود داشته، پررنگ می‌شود، بر این اساس سهم هر دستگاه و هر استان در درآمد‌ها و هزینه‌ها مشخص می‌شود و هر ماه نیز کنترل می‌شود تا تعهدهایشان را محقق کنند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سود ۱۲۰۰ ریالی مجمع

سود ۱۲۰۰ ریالی مجمع "سدشت" در جیب سهامداران

مجمع عمومی شرکت سیمان دشتستان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ برگزار شد.
مجمع

مجمع "بگیلان" ۶۱۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت توسعه مسیر برق گیلان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ برگزار شد.
دورهمی

دورهمی "وسبحان" با چاشنی افزایش سرمایه

مجمع فوق العاده شرکت سرمايه گذاري سبحان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "خفنر" بخوانند

شرکت فنرسازی خاور از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.