کد خبر : ۲۴۸۳۷۳
پتروشیمی غدیر نتوانست به میزان فروش سال گذشته خود برسد؛
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲
پتروشیمی غدیر در شهریورماه درآمد‌ شناسایی‌شده خود را از فروش محصولات در بازار‌های داخلی و صادراتی گزارش کرده که بیشترین مقدار درآمد در بازار داخلی به‌دست‌ آمده است.

فروش PVC

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت پتروشیمی غدیر در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به شهریورماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های عملیاتی طی دوره یک‌ماهه را برابر با ۳،۸۴۰ میلیارد ریال اعلام کرده و از ابتدای سال مالی تا انتهای شهریورماه نیز مقدار درآمد حاصل‌شده طی این دوره را مبلغی بالغ‌بر ۱۷،۳۰۴ میلیارد ریال بوده، همچنین پتروشیمی غدیر مقدار سرمایه ثبت‌شده خود را طی این دوره ۶ ماهه ۱,۳۰۰ میلیارد ریال گزارش کرده است.

فروش PVC عملکرد ماهانه پتروشیمی غدیر در شهریورماه+بورس نیوز

پتروشیمی غدیر در شهریورماه درآمد‌های شناسایی‌شده خود را از فروش محصولات در بازار‌های داخلی و صادراتی گزارش کرده که بیشترین مقدار درآمد در بازار داخلی با ۲،۲۲۴ میلیارد ریال به‌دست‌آمده و مابقی درآمد متعلق به بازار صادراتی با ۱،۶۱۵ میلیارد ریال بوده است.

درآمد‌های "شغدیر" تا شهریورماه

فروش PVC عملکرد درآمد ماهانه شغدیر+بورس نیوز

بر پایه این گزارش توسط گروه تحقیق بورس نیوز، "شغدیر" درآمدی که در شهریورماه سال جاری به دست آورده نسبت به مردادماه کاهش ۷ درصد روبه‌رو بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۱۰۸ درصد رشد را مشاهده کرد.

همان‌طور که گفته شد پتروشیمی غدیر طی دوره یک‌ماهه منتهی به شهریورماه عمده‌ترین درآمد حاصل‌شده را در بازار داخلی داشته و بیشترین درآمد شناسایی‌شده در بازار داخلی متعلق به محصول «PVC» با ۲،۲۲۴ میلیارد ریال بوده است.


بیشتر بخوانید: خیال راحت سهامداران "شغدیر" از درآمدها


درآمدهای داخلی و صادراتی شغدیر+بورس نیوز

مقدار درآمدی که این محصول از ابتدای سال مالی تا انتهای شهریورماه شناسایی کرده ۱۰،۴۱۸ میلیارد ریال اعلام‌شده، نرخ فروش این محصول در شهریورماه ۳۳۲،۰۵۴،۱۸۷ ریال شناسایی‌شده که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با ۱۱۵ درصد افزایش نرخ را طی این یک سال به همراه داشته است.

بر اساس این گزارش، فروش پتروشیمی غدیر در شهریورماه برابر با ۱۰,۰۴۰ تن اعلام‌شده که نسبت به ماه گذشته ۲۶ درصد کاهش فروش را شاهد بوده، همچنین بیشترین فروش "شغدیر" در بازار داخلی با ۶,۶۹۹ تن رخ‌ داده است.

فروش ماهانه محصولات شغدیر+بورس نیوز

"شغدیر" از ابتدای سال مالی تا انتهای شهریورماه توانسته فروش ۵۲،۵۴۴ تن از محصولات خود را به ثبت برساند که نسبت به سال گذشته ۳ درصد تنزل پیداکرده، همان‌طور که در نمودار فوق ملاحظه می‌کنید بیشترین مقدار فروش پتروشیمی غدیر در مردادماه با ۱۳,۵۲۴ تن اعلام‌شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع " حفاری " در هفته آینده

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت حفاری شمال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ برگزار می‌شود.
تطبیق اساساسنامه

تطبیق اساساسنامه "دعبید" در نیمه آبان ماه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت داروسازی دکتر عبیدی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶برگزار می‌شود.

" قشیر " هیات مدیره را انتخاب کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تولیدی قند شیروان قوچان بجنورد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ برگزار شد.
سهامداران

سهامداران " تاصیکو " در جریان باشند

شرکت سرمایه گذاری صدر تامین از زمانبندی پرداخت سود خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: