کد خبر : ۲۴۸۶۲۸
۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۰
طی مراسمی با حضور مدیرعامل بانک اقتصادنوین، دانش آموزان و معلمان و تنی چند از مسئولان استانی، مدرسه بانک اقتصادنوین در روستای حاجی قره از توابع شهرستان آق قلا افتتاح شد.

بانک اقتصاد نوین+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، در این مراسم علیرضا بلگوری، مدیرعامل این بانک با اشاره به اهمیت ایفای مسئولیت‌های اجتماعی در کنار مسئولیت‌های حرفه‌ای از سوی بنگاه‌های اقتصادی اظهار کرد: مقوله هایی چون کمک به تولید و اشتغال به ویژه اشتغال مولد، اقدام در جهت توزیع عادلانه امکانات در حوزه سلامت، اقدامات زیست محیطی و از همه مهمتر تلاش در جهت رشد و بالندگی سرمایه‌های انسانی آینده کشور همواره مورد تاکید و توجه سهامداران، هیئت مدیره و مدیران و کارکنان بانک بوده است.بلگوری با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید در پاندمی کرونا تاکید کرد: فرایند اجتماعی شدن دانش آموزان به ویژه در مقطع ابتدایی در مدرسه و همراه با سایر دانش آموزان و مشارکت در مباحث و کار گروهی شکل می‌گیرد. از این روست که قاطبه کارشناسان بر حضوری شدن مدارس علی رغم همه مخاطرات آن تاکید دارند و به نظر می‌رسد با وجود سرعت بسیار بالا در غیر حضوری شدن خدمات که در نتیجه شیوع ویروس کرونا شتاب بیشتری هم به خود گرفت، مدرسه و محیط آن بی بدیل است و هرگز قابل حذف نخواهد بود. سی و دومین مدرسه بانک اقتصادنوین هم با این اعتقاد و باور افتتاح و تقدیم دلبندان شما شد.

تعداد مدارس بانک اقتصادنوین در مناطق کمتر برخوردار در سال ۱۴۰۰ به ۴۳ مدرسه افزایش پیدا کرده که از این تعداد ۳۲ واحد به بهره‌برداری رسیده، ۸ واحد در حال ساخت است و سه مدرسه نیز در مرحله آغاز عملیات اجرایی ساخت قرار دارند.

گفتنی است، مدرسه روستای سیل زده حاجی قره شهرستان آق قلا واقع در استان گلستان سه کلاس دارد که در زمینی به مساحت یک هزار متر مربع و زیربنای ۳۰۶ مترمربع ساخته شده است. همچنین بانک اقتصادنوین به منظور حمایت و تشویق دانش‌آموزان به یادگیری، تعدادی کوله‌پشتی حاوی لوازم‌التحریر به آن‌ها اهدا کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"فملی" در مجمع به افزایش سرمایه رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت ملی صنایع مس ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ برگزار شد.
حقیقی های

حقیقی های "سپید" تا پایان سال فرصت دارند

شرکت سپید ماکیان از برنامه پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
مجمع

مجمع "وصندوق" برگزار شد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ برگزار شد.
دورهمی

دورهمی "غپینو" با محور افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.