کد خبر : ۲۴۹۶۲۲
بانک ملت در مهرماه سال جاری تراز مثبت ۷۱ درصدی را ثبت کرد؛
۱۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
یشترین میزان درآمدی که بانک ملت طی دوره یک‌ماهه مهرماه ثبت کرده از بخش «سایر تسهیلات» با ۲۷،۳۹۳ میلیارد ریال بوده و بخش بعدی پس‌ازآن نیز در اختیار «تسهیلات ارزی» با ۶،۵۶۶ میلیارد ریال بوده، همچنین تسهیلات وصولی از بخش «تسهیلات ارزی» برابر با ۲۹۷،۲۶۷ میلیارد ریال بود.

بانک ملت+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، بانک ملت در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مهرماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد حاصل‌شده از تسهیلات اعطایی طی دوره را بالغ‌بر ۴۸،۴۵۷ میلیارد ریال اعلام کرده و از ابتدای سال مالی تا انتهای مهرماه سال جاری نیز مجموع درآمد‌های تجمیعی برابر با ۳۴۱،۲۲۴ میلیارد ریال گزارش‌شده، همچنین تسهیلات وصولی طی دوره یک‌ماهه بانک ملت مبلغی بالغ بر ۸۰۶،۲۱۶ میلیارد ریال به ثبت رسید.

بانک ملت سود پرداختی سپرده‌های سرمایه‌گذاری در مهرماه سال جاری را برابر با ۲۸،۳۳۱ میلیارد ریال اعلام کرده و از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه ۱۴۰۰ نیز مجموع پرداختی‌های این بانک جهت سود‌های سپرده سرمایه‌گذاری بالغ‌بر ۱۹۵،۴۹۷ میلیارد ریال به ثبت رسیده، همچنین سپرده‌هایی که در مهرماه با مشتریان تسویه شده ۱۰،۱۸۷،۶۲۳ میلیارد ریال بود.

بانک ملت در مهرماه موفق به ثبت تراز مثبت ۷۱ درصدی در مهرماه شده و این بانک طی عملکرد تجمیعی تراز مثبت ۷۵ درصدی را از خود بر جای گذاشته، در این ماه وبملت حدوداً ۲۰ هزار میلیارد ریال سود شناسایی کرده است.

عملکرد ماهانه مهرماه بانک ملت+بورس نیوز


بیشتر بخوانید: ۹۴۱ درصد افزایش وصولی تسهیلات "وبملت"


میزان درآمد تسهیلات اعطایی بانک ملت مهرماه ۱۴۰۰

روند کسب درآمد بانک ملت+بورس نیوز

بر پایه این گزارش توسط گروه تحقیق بورس نیوز، "وبملت" در مهرماه سال ۱۴۰۰ میزان درآمدی که از تسهیلات اعطایی به ثبت رسانده نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز رشد درآمد ۷۲ درصدی را به همراه داشته، همچنین از مجموع درآمد‌های حاصل‌شده از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه سال جاری نیز نسبت به سال گذشته ۸۵ درصد افزایش را در پی داشته است.

بیشترین میزان درآمدی که بانک ملت طی دوره یک‌ماهه مهرماه ثبت کرده از بخش «سایر تسهیلات» با ۲۷،۳۹۳ میلیارد ریال بوده و بخش بعدی پس‌ازآن نیز در اختیار «تسهیلات ارزی» با ۶،۵۶۶ میلیارد ریال بوده، همچنین تسهیلات وصولی از بخش «تسهیلات ارزی» برابر با ۲۹۷،۲۶۷ میلیارد ریال بود.

همان‌طور که گفته شد تسهیلات وصولی طی دوره بانک ملت در مهرماه بالغ‌بر ۸۰۶،۲۱۶ میلیارد ریال شناسایی‌شده که در مقایسه با سال گذشته ۲۳۲ درصد افزایش‌یافته، تسهیلات اعطایی بانک ملت در هفتمین ماه سپری‌شده از سال جاری با کاهشی ۲ درصدی همراه بوده، بیشترین سود پرداختی جهت سپرده‌های سرمایه‌گذاری در مهرماه متعلق به «گواهی سپرده ویژه سرمایه‌گذاری عام» با ۵،۳۸۸ میلیارد ریال بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "تمحرکه" دور هم جمع می شوند

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت ماشین سازی نیرو محرکه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ برگزار می‌شود.
پرداخت سود

پرداخت سود "چفیبر" از نخستین ماه زمستان

شرکت تولید فیبر ایران از زمان پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "کفرا" به گوش می رسد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت فرآورده‌های نسوز ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ برگزار می‌شود.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "فسا" با محور افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی فسا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.