کد خبر : ۲۴۹۷۱۱
پیش گشایش؛
۱۹ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۰
سهامداران باید توجه داشته باشند که اصلاح قیمتی در محدوده‌های کنونی کاملا اجتناب‌ناپذیر بوده و دیر یا زود باید با آن روبه‌رو شد.

پیش گشایش+بورس نیوز

به گزارش بورس‌نیوز، امید به رشد مرحله‌ای روی تابلوی بورس زنده شده و اگر این عبور موفق و نسبتا قوی که از محدوده یک میلیون و ۴۳۶ هزار واحدی شکل گرفت، ادامه دار باشد می‌توان به خط مقاومت بعدی و شکست آن نیز فکر کرد چراکه خط بالایی کانال نزولی شاخص نیز شکسته خواهد شد و احیانا ارتفاع شاخص به اندازه یک میلیون و ۵۴۰ هزار واحد خواهد رسید.

سهامداران باید توجه داشته باشند که اصلاح قیمتی در محدوده‌های کنونی کاملا اجتناب‌ناپذیر بوده و دیر یا زود باید با آن روبه‌رو شد.

حال به قول استاد خیابانی، باد به پرچم‌های سهم‌های بنیادی وزیده و dps محور‌هایی که دلاری هم باشند، جفت شش آورده‌اند و هر سهم بنیادی هم که یکی از این دو عامل را داشته باشند، در مسیر وزیدن این باد به صعود و رشد سهم خود امیدوار خواهند بود.

از سوی دیگر، سهم‌های کوچک و حتی ریسکی‌تر نیز از این رشد شاخص جانخواهند ماند و رشد آرامی را سپری خواهند کرد هرچند سودآوری آن کم باشد اما؛ نکته حائز اهمیت آن بوده که باید ریسک این نوع سهم‌ها را در مدیریت پرتفوی خود لحاظ کنید چراکه سهم‌های ریسکی رشد پرتفوی شما را همگام با رشد شاخص پیش نمی‌برد و آنگاه است که مشاهده می‌کنید با رشد شاخص، کماکان شما در ضرر هستید.

فراموشی پسورد توئیتر

روند دلار اینگونه بوده که گویا آقای خاندوزی پسورد توئیتر خود را گم کرده، زیرا تمام پیشنهاد‌های دوران وکیل بودن خود را فراموش کرده یا آنکه وقتی وارد گود شد، دیده آن حوض با اقیانوس فعلی قابل قیاس نیست.

آری از بیرون لنگ کردن چه آسانُ و به دلاری که مانند «جردن باروز» ریال را فتیله پیچ کرده، چقدر سخت!

دلار ۷۰ تومان دیگر وزن گرفت تا آخرین نرخ معامله آن به ۲۸ هزار و ۱۵۰ تومان برسد و هر یورو نیز به ۳۲ هزار و ۶۱۰ تومان دست به دست شود.

سکه بهار آزادی به ۱۲ میلیون تومان نزدیک شد

نرخ هر سکه بهارآزادی نیز دیگر در مرز کانال جدید قرار گرفته و به ۱۱ میلیون و ۹۵۰ هزارتومان نزدیک شده و هر سکه امامی نیز ۱۲ میلیون و ۱۸۰ هزارتومان نرخ گذاری شده است.

درتابلوی طلافروشی‌ها هر گرم طلا به یک میلیون و ۲۲۲ هزارتومان و هر مثقال طلا نیز ۵ میلیون و ۲۹۴ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

از شرق تا غرب

بازار‌های مالی شرقی حاکی از آن بوده که شاخص Nikkei ژاپن با ۱۵۸,۲۳ واحد ریزش همراه بوده و شاخص شانگ‌های نیز ۴۲,۲۰ واحد نزولی بود.

در بازار‌های غربی نزدک طبق روال چند وقته اخیر باردیگر ۰,۸۸ واحد منفی بود و دیگر شاخص‌ها مانند داوجونز نیز با ۱۱۲,۲۴ واحد و S&P با ۱۶,۴۵ واحد قرمزپوش روز خود را به پایان رساندند.

ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۱۹
بهتر هست تا مذاکرات آذر ماه کسی رو به خرید و فروش تشویق نکنید.به هر حال احتمال تصمیمات هیجانی زیاد هست.و فعلا بزرگترین ریسک تمام بازارها در حال حاظر همین سیاست خارجی هست.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۱۹
بهتر هست تا مذاکرات آذر ماه کسی رو به خرید و فروش تشویق نکنید.به هر حال احتمال تصمیمات هیجانی زیاد هست.و فعلا بزرگترین ریسک تمام بازارها در حال حاظر همین سیاست خارجی هست.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "مدیریت" با موضوع انتخاب هیات مدیره

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمايه گذاري و خدمات مديريت صندوق بازنشستگي کشوري در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ برگزار خواهد شد.
گردهمایی سهامداران

گردهمایی سهامداران "نوری" در زمستان

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی نوری در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "سدشت" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی شرکت صنایع سیمان دشتستان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ برگزار می‌شود.

"غنوش" در مجمع به سرمایه ۱۸۶ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت نوش مازندران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۷برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.