کد خبر : ۲۵۰۱۵۳
طاقه‌های این نساجی برای بازارداخل بار زده شد؛
۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰
فروش محصولات "نبروج" در مهرماه برابر با ۶۳۲ تن/هزار متر (۵۹۲ هزار متر پارچه تکمیل‌شده/ ۳۹ تن انواع نخ) بوده، همان‌طور که گفته شد بیشترین مقدار فروش کارخانجات نساجی بروجرد معلق به پارچه تکمیل‌شده بود.

کارخانجات نساجی بروجرد+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، کارخانجات نساجی بروجرد "نبروج" در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مهرماه سال جاری، درآمدی که از فروش محصولات طی دوره یک‌ماهه به دست آورده مبلغی بالغ‌بر ۲۲۸ میلیارد ریال بوده که در این میان عمده‌ترین درآمد حاصل‌شده را «پارچه تکمیل‌شده» با ۱۹۸ میلیارد ریال به خود اختصاص داده است.

عملکرد ماهانه نبروج+بورس نیوز

در این ماه مقدار درآمدی که نبروج از ابتدای سال مالی تا انتهای مهرماه شناسایی کرده برابر با ۲،۳۷۵ میلیارد ریال بوده، همچنین مقدار سرمایه ثبت‌‎شده این شرکت ۱۴۸ میلیارد ریال گزارش‌شده و لازم به ذکر است که درآمد‌های این شرکت نساجی تماماً از فروش محصولات در بازار داخلی به دست آمده است.


بیشتر بخوانید: کاهش ۱۲درصد درآمد "نبروج" از دوک نخ


بر پایه این گزارش، درآمد‌های کسب‌شده شرکت "نبروج" در مهرماه نسبت به ماه گذشته ۴۰ درصد کاهش درآمد را به همراه داشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۲۳ درصد افزایش پیداکرده، همچنین از ابتدای سال مالی تا انتهای مهرماه درآمدی که از فروش محصولات به دست آورده ۱۱۲ درصد رشد داشته است.

فروش محصولات "نبروج" در مهرماه برابر با ۶۳۲ تن/هزار متر (۵۹۲ هزار متر پارچه تکمیل‌شده/ ۳۹ تن انواع نخ) بوده، همان‌طور که گفته شد بیشترین مقدار فروش کارخانجات نساجی بروجرد معلق به پارچه تکمیل‌شده بوده که نرخ فروش این محصول ۳۳,۵ میلیون تومان در ازای هر هزار متر گزارش‌شده است.

فروش ماهانه کارخانجات نساجی بروجرد در مهرماه با کاهش فروش ۳۶ درصدی در مقایسه با فروش شهریورماه همراه بوده و همچنین لازم به ذکر است که از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه ۷,۳۳۹ تن/هزارمتر (۷,۰۶۱ هزارمتر پارچه تکمیل شده، پارچه خام و ۲۷۴ تن انواع نخ) به فروش رسانده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "مدیریت" با موضوع انتخاب هیات مدیره

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمايه گذاري و خدمات مديريت صندوق بازنشستگي کشوري در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ برگزار خواهد شد.
گردهمایی سهامداران

گردهمایی سهامداران "نوری" در زمستان

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی نوری در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "سدشت" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی شرکت صنایع سیمان دشتستان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ برگزار می‌شود.

"غنوش" در مجمع به سرمایه ۱۸۶ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت نوش مازندران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۷برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.