کد خبر : ۲۵۱۸۶۹
بیشترین بهای تمام‌شده سرمایه گذاری "میدکو" در فلزات اساسی بود؛
۰۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۹
در بخش صورت‌وضعیت پرتفوی شرکت‌های خارج از بورس "میدکو" بیشترین بهای تمام‌شده متعلق به شرکت «فولاد سیرجان ایرانیان» با ۱۷،۴۹۸ میلیارد ریال بوده که رشد ۵۹ درصدی را به همراه داشته است.

میدکو+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آذرماه سال جاری مجموع بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری در بخش خارج از بورس را برابر با ۶۳،۸۷۱ میلیارد ریال گزارش کرده است.

مجموع بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری "میدکو" در آذرماه با رشد ۰,۰۳ درصدی نسبت به ماه گذشته همراه بوده و در مقایسه با سال گذشته نیز ۴۶,۷۹ درصد افزایش‌یافته است.


بیتشر بخوانید: افزایش پله‌ای زیان خالص "میدکو"


عمده‌ترین بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری "میدکو" در آذرماه مربوط به «فلزات اساسی» با ۶۰،۳۹۰ میلیارد ریال در حوزه خارج از بورس بوده رتبه بعدی را «پیمانکاری صنعتی» با ۳،۰۰۴ میلیارد ریال در اختیار داشته است.

در بخش صورت‌وضعیت پرتفوی شرکت‌های خارج از بورس "میدکو" بیشترین بهای تمام‌شده متعلق به شرکت «فولاد سیرجان ایرانیان» با ۱۷،۴۹۸ میلیارد ریال بوده که رشد ۵۹ درصدی را به همراه داشته، همچنین پس از شرکت فولاد سیرجان ایرانیان بیشترین بهای تمام‌شده را شرکت «فولاد بوتیای ایرانیان» با ۱۶،۰۸۰ میلیارد ریال داشته است.

"میدکو" با سرمایه ثبت‌شده ۶۰,۰۰۰ میلیارد ریال طی عملکرد ۹ ماهه سال مالی منتهی به اسفندماه سال ۱۴۰۰ از محل سود سهام محقق‌شده درآمدی را به ثبت نرسانده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "قشهد" ۷۷۰ ریال سود گرفتند

مجمع عمومی شرکت شهد در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ برگزار شد.
سهامداران

سهامداران "وآداک" از مجمع سودی نگرفتند

مجمع عمومی شرکت نوسازی و ساختمان تهران در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ برگزار شد.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع "تنوین" با محور نقدینگی

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تامین سرمایه نوین در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: