کد خبر : ۲۵۲۰۲۹
پیش گشایش؛
۰۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۰
بهتر است سهام بنیادین و DPS محور را در پرتفوی خود حفظ کنید و حتی اگر قرار است نوسان بگیرید با بخشی از آن این کار را انجام دهید.

پیش گشایش+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، بازار در روز گذشته با رشد بیش از ۲۶۵۰۰ واحد در کانال یک میلیون و ۳۸۶ هزار واحد قرار گرفت و آماده رویارویی با سقف کانال نزولی در محدوده یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد کرده و می‌تواند به اندازه ارتفاع کانال نزولی یعنی تا سطوح تقریبی ۱/۵۳۰ میلیون واحد رشد کند.

همانطور که در روز گذشته گفتیم امروز روز مهمی است و به جدال واقعی عرضه و تقاضا تبدیل خواهد شد. با شرایط موجود، بهتر است سهام بنیادین و DPS محور را در پرتفوی خود حفظ کنید و حتی اگر قرار است نوسان بگیرید با بخشی از آن این کار را انجام دهید.

شاخص کل در معاملات روز گذشته ۲۶۴۸۰ هزار واحد افزایش یافت و به ارتفاع یک میلیون و ۳۸۵ هزار واحد رسید. شاخص هم وزن نیز ۱.۱۶ درصد افزایش یافت.

با توجه به تغییرات مثبت در بودجه سال آینده، مواردی مانند حذف تعلیق نمادها، کاهش نظارت‌های سلیقه‌ای و... می‌تواند یکی از عوامل بازگشت اعتماد بین معامله گران باشد.

دیروز ارزش معاملات کل بازار سرمایه با رشد ۵۷ درصدی به رقم ۹ هزار و ۵۲۹ میلیارد تومان افزایش یافت. نماد‌های "فارس"، "فملی" و"فولاد" بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند.

روند کاهشی قیمت دلار

قیمت دلار در نخستین روز هفته و پیش از شروع مذاکرات معاملات خود را با روند کاهشی آغاز کرد. به طوری که با قیمت ۲۹ هزار و ۸۵۰ تومان معامله شد. همچنین اخبار مثبتی درباره نتیجه مذاکرات و دستیابی به یک توافق در این دور، از داخل کشور به گوش می‌رسد. سکه نیز با کاهش قیمت در سطح ۱۳ میلیون و ۳۵ هزار تومان قرار گرفت.

ریزش بازار رمزارز‌ها

در نشست معاملاتی رمز ارز‌ها کاهش یافتند، بیت کوین با کاهش ۰.۸۷ درصدی در ۵۱ هزار دلار قرار دارد.

محبت
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۲۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۵
آماده باش برای دوستداران واقعی بورس اخبار میدانی تالار فردا به سراغ سهام بنیادی مثل.فملی.شبندر.فسرب.فارس.شپنا احتمالا خوروییها هجوم می آورند
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"شپلی" در مجمع هیات مدیره انتخاب کرد

مجمع فوق العاده شرکت پلی اکریل ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ برگزار شد.
افزایش سرمایه ۶۰ درصدی در مجمع

افزایش سرمایه ۶۰ درصدی در مجمع "امید"

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تامین سرمایه امید در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵برگزار شد.
مجمع

مجمع "چکارن" با چاشنی انتخاب هیات مدیره

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارتن ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۰ برگزار خواهد شد.
انتخاب هیات مدیره جدید در مجمع

انتخاب هیات مدیره جدید در مجمع "بفجر"

مجمع عمومی فوق العاده شرکت فجر انرژی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: