۰۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۸
با اشاره به سرعت در توسعه شبکه خدمت رسانی گفت: همه قطعات یدکی خودرو‌های دیگنیتی و فیدلیتی در عاملیت‌های مجاز در سراسر کشور موجود است و برای ارایه خدمات پس از فروش هیچ مشکلی وجود ندارد.

گروه بهمن+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، امیر میرمنصف، معاون فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن با اشاره به سیاست این گروه در حوزه خدمات پس از فروش اظهار کرد: همانند سال‌های اخیر، سفارش گذاری قطعات یدکی به منظور پشتیبانی خدمات پس از فروش همزمان با سفارش گذاری قطعات منفصله صورت پذیرفته و در ارتباط با دو خودروی فیدلیتی و دیگنیتی نیز، قطعات یدکی قبل از عرضه محصول تامین و در دسترس شبکه نمایندگان مجاز این محصولات در سراسر کشور قرار داده شده است.وی ادامه داد: اکنون همه قطعات یدکی این محصولات (مصرفی و غیر مصرفی) موجود است و مشتریان محترم محصولات گروه بهمن همچون گذشته، خیالی آسوده داشته باشند.

معاون فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن ضمن درخواست از مشتریان جهت تامین قطعات یدکی اصلی مورد نیاز از نمایندگی‌های مجاز این شرکت، گفت: به منظور جلوگیری از سوء استفاده سودجویان در عرضه قطعات تقلبی و بی کیفیت، قطعات دو محصول دیگنیتی و فیدلیتی تنها از طریق نمایندگی‌های مجاز عرضه می‌شود و مشتریان محترم می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های مجاز، با اطمینان خاطر قطعات یدکی اصلی را خریداری کنند.

میرمنصف با اشاره به تکنولوژی به روز و تجهیزات و امکانات به کار رفته در دو محصول دیگنیتی و فیدلیتی و خودرو‌هایی که به زودی عرضه خواهند شد، اظهار کرد: پیش از عرضه این دو محصول و محصولات جدید دیگر، علاوه بر اقدامات لازم در تامین قطعات و لوازم یدکی، آموزش تعمیرکاران و امدادگران شبکه خدمات، تجهیز عاملیت‌های منتخب به تجهیزات به روز نیز صورت پذیرفته و توسعه کمی برای خدمت رسانی در سایر شهر‌های بزرگ کشور نیز در دست اجرا است.

میرمنصف ضمن اعلام به روز رسانی ناوگان عملیاتی امداد گفت: ارتقای کیفیت و توسعه خدمات در راستای تکمیل زنجیره خدمات سیار خودرویی پایه‌ریزی شده است. در این راستا به تازگی چندین دستگاه کامیونت شیلر با کاربری خودروبر به ناوگان امداد رسانی افزوده شده تا با قرارگیری در محور‌های مواصلاتی پرتردد بتوانند خدمات امدادی متمایز ارائه کنند و تا پایان سال این ظرفیت نیز افزایش خواهد یافت.

وی ضمن تاکید بر توسعه شبکه نمایندگی با سطح کیفی بالا تصریح کرد: در حال حاضر ۲۸ عاملیت مجاز، خدمات فروش و پس از فروش دیگنیتی و فیدلیتی را ارائه می‌نمایند که دارای تجهیزات استاندارد و به روز و تکنسین‌های آموزش دیده هستند. این عاملیت‌ها از نظر سطح استاندارد نسبت به سایر عاملیت‌ها ارتقاء پیدا کرده اند و به سرعت تعداد و گستردگی آن‌ها افزایش خواهد یافت.

میرمنصف گفت: گروه بهمن در راستای رضایت مشتریان خود، بهترین و به روز‌ترین خدمات را ارایه می‌دهد که شامل اجرای طرح‌های فصلی، خدمات موبایل سرویس، ایجاد مدرن‌ترین مرکز خدمات پس از فروش و... می‌باشد و شعار "همواره مراقبتان هستیم" را عملی ساخته است.

وی ادامه داد: شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران نیز طبق ارزیابی‌های صورت گرفته، دیگنیتی را نخستین خودرو SUV پنج ستاره تولید داخل برگزیده و مهر تأیید رضایت مشتریان و ارائه خدمات متمایز را بر خدمات پس از فروش گروه بهمن زده و در حوزه خودرو‌های سبک، گروه بهمن را جزء سه شرکت برتر قرار داده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تکشا" در جریان پرداخت سود قرار می گیرد

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی از زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
جیب خالی سهامداران

جیب خالی سهامداران "قجام" از مجمع

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های غذائی و قند تربت جام در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸برگزار شد.

"شپارس" در مجمع ۱۰۸ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت بین المللی محصولات پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "وامین" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری امین توان آفرین ساز در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: