کد خبر : ۲۵۲۱۷۹
کسب درآمد ۲،۹۸۵میلیارد ریالی این شرکت پرداخت؛
۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱
درآمدی که "سپ" در آذرماه سال ۱۴۰۰ توانسته از خود بر جای گذاشته نسبت به آبان ماه با یک درصد افزایش ماهانه روبه‌رو بوده و در مقایسه با آذرماه سال گذشته نیز ۳۸ درصد رشد را مشاهده کرده است.

پرداخت الکترونیک سامان کیش+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آذرماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد حاصل‌شده طی دوره یک‌ماهه را مبلغی بالغ‌بر ۲،۹۸۵ میلیارد ریال شناسایی کرده و از ابتدای سال مالی تا پایان آذرماه نیز میزان درآمد‌های تجمیعی ثبت‌شده خود را برابر با ۳۱،۷۸۲ میلیارد ریال اعلام کرده است.

سرمایه ثبت این شرکت بالغ‌بر ۵ هزار میلیارد ریال ارائه‌شده، بیشترین درآمدی که پرداخت الکترونیک سامان کیش طی ۱۲ ماه سپری‌شده از خود بر جای گذاشته مربوط به اسفندماه ۱۳۹۹ بوده و هم‌اکنون نیز شاهد روند صعودی درآمد‌های این شرکت در ۴ ماهه گذشته بوده‌ایم.

عملکرد ماهانه سپ+بورس نیوز

روند درآمد‌های "سپ" تا آذرماه سال جاری

روند درآمدهای سپ طی 12 ماهه گذشته+بورس نیوز

بر اساس گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، درآمدی که "سپ" در آذرماه سال ۱۴۰۰ توانسته از خود بر جای گذاشته نسبت به آبان ماه با یک درصد افزایش ماهانه روبه‌رو بوده و در مقایسه با آذرماه سال گذشته نیز ۳۸ درصد رشد را مشاهده کرده، همان‌طور که گفته شد پرداخت الکترونیک سامان کیش طی ۱۲ ماه سپری شده درآمدی بالغ‌بر ۳۱،۷۸۲ میلیارد ریالی را به دست آورده که نسبت به سال گذشته ۳۳ درصد رشد را به همراه داشت.

بیشترین درآمد کسب‌شده "سپ" در آذرماه از بخش «پین و اعتبار فروخته‌شده درگاه‌ها» با ۱،۸۹۰ میلیارد ریال بوده و رتبه بعدی پس‌ازآن را بخش «خدمات کارت‌خوان» با مبلغی بالغ‌بر ۱،۰۱۷ میلیارد ریال به خود اختصاص داده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "قشهد" ۷۷۰ ریال سود گرفتند

مجمع عمومی شرکت شهد در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ برگزار شد.
سهامداران

سهامداران "وآداک" از مجمع سودی نگرفتند

مجمع عمومی شرکت نوسازی و ساختمان تهران در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ برگزار شد.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع "تنوین" با محور نقدینگی

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تامین سرمایه نوین در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: