کد خبر : ۲۵۳۴۲۶
عرضه ۳۰۰تنی «پلی وینیل کلراید S ۶۵» در آخرین هفته دی؛
۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۶
در هفته منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۴۰۰ حجم معامله «پلی وینیل کلراید ۷۰ S» یک صد تن افزایش یافته بود و مقدار تقاضای این محصول نیز ۱۲۰ تن رشد پیدا کرد.

پتروشیمی آبادان+بورس نیوز

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، در هفته منتهی به ۳۰ دی ماه شاهد عرضه ۴۴۰ تن پلی وینیل کلراید S۷۰ از سوی شرکت پتروشیمی آبادان بوده‌ایم که با تقاضای ۲۸۰ تنی و حجم معاملات ۲۶۰ تنی در هفته گذشته همراه بود.

نرخ میانگین معاملات این محصول در هفته گذشته به ۳۹۲,۵۵۸ هزار ریال در ازای هر تن رسید که نسبت به هفته گذشته ۴ درصد کاهش یافت، همان‌طور که مشاهده می‌کنیم مقدار تقاضای این محصول نسبت به هفته گذشته ۱۲۰ تن رشد پیدا کرد و ارزش معاملات این محصول تا پایان هفته بالغ‌بر ۱۰ میلیارد و ۲۰۶ میلیون تومان اعلا‌م شد.


بیشتر بخوانید: «PVC» تنها محصول صادراتی "شپترو" در آذرماه


عملکرد هفتگی شپترو+بورس نیوز

در هفته منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۴۰۰ حجم معامله «پلی وینیل کلراید ۷۰ S» یک صد تن افزایش یافته بود و مقدار تقاضای این محصول نیز ۱۲۰ تن رشد پیدا کرد.

طی این هفته محصول «پلی وینیل کلراید ۵۷ S» در سبد معاملات این پتروشیمی قرار گرفت که ۲۰۰ تن از این محصول را در بورس کالا مورد معامله قرار داد که تمامی این محصول به فروش رسید.

ارزش معامله «پلی وینیل کلراید ۵۷ S» در هفته منتهی به ۳۰ دی ماه برابر با ۸ میلیارد تومان بود، محصول دیگری که توسط شپترو به عرضه گذاشته شد مربوط به «پلی وینیل کلراید S ۶۵» بود که ۳۰۰ تن از آن مورد معاملات شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: