کد خبر : ۲۵۵۳۰۹
پگاه خراسان در بهمن‌ماه افزایش درآمد را تجربه کرد؛
۱۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
درآمد ماهانه‌ای که "غشان" از فروش محصولات در بهمن‌ماه توانست از خود بر جای بگذارد مربوط به فروش محصولات در بازار داخلی بود که تماماً این محصولات لبنی در داخل کشور به فروش رسید.

پگاه خراسان+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت شیر پاستوریزه پگاه خراسان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن‌ماه سال جاری مجموع درآمدی که از فروش محصولات لبنی طی دوره یک‌ماهه شناسایی کرد برابر با ۵۰۵ میلیارد ریال بود و در مدت ۱۱ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی درآمدی که از این شرکت اعلام شد بالغ‌بر ۵،۴۴۹ میلیارد ریال بود.

عملکرد ماهانه غشان+بورس نیوز

درآمد ماهانه‌ای که "غشان" از فروش محصولات در بهمن‌ماه توانست از خود بر جای بگذارد مربوط به فروش محصولات در بازار داخلی بود که تماماً این محصولات لبنی در داخل کشور به فروش رسید و در بازار صادراتی فعالیتی نداشت.


بیشتر بخوانید: "غشان"در مسیر پرداخت سود قرار می‌گیرد


درآمد‌های عملیاتی "غشان" در بهمن‌ماه

بر پایه این گزارش، میزان درآمدی که پگاه خراسان در بهمن‌ماه ۱۴۰۰ از فروش داخلی ارائه کرد شاهد افزایش ۱۷ درصدی در مقایسه با ماه گذشته بود و نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۵۰ درصد افزایش را تجربه کرد، میزان درآمد تجمیعی این شرکت لبنی از ابتدای سال مالی تاکنون ۴۳ درصد افزایش سالانه را به همراه داشت.

روند درامد ماهانه پگاه خراسان+بورس نیوز

بیشترین درآمد ماهانه‌ای که پگاه خراسان در بهمن‌ماه به دست آورد مربوط به فروش محصول «شیر» با ۲۱۲ میلیارد ریال بود که نرخ فروش آن با رشد ۴ درصدی به ۸ میلیون و ۹۰۵ هزارتومان در ازای هر تن رسید و رتبه بعدی درآمدزاترین محصول "غشان" مربوط به محصول «انواع کره» با ۵۸ میلیارد ریال بود.

بیشترین نرخ فروش پگاه خراسان در بهمن‌ماه متعلق به محصول «پودر پروتئین» با نرخ فروش ۱۷۷ میلیون تومان در ازای هر تن بود که نسبت به ماه گذشته ۲ درصد کاهش یافت.

مقدار فروش محصولات "غشان" 

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شیر پاستوریزه پگاه خراسان در بهمن‌ماه سال جاری ۳،۶۱۵ تن از محصولات خود را در بازار داخل کشور به فروش رساند که نسبت ماه گذشته ۱۱ درصد افزایش فروش ماهانه را به همراه داشت و از ابتدای سال مالی تاکنون نیز مقدار فروش تجمیعی خود را ۴۱,۸۷۵ تن اعلام کرد، بیشترین مقدار فروش "غشان” طی ۱۱ ماه گذشته مربوط به «انواع شیر» با ۲۴،۹۸۶ تن بود.

مقدار فروش ماهانه پگاه خراسان+بورس نیوز

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "زگلدشت" آماده باشند

شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
اقدام به افزایش سرمایه

اقدام به افزایش سرمایه "ثمسکن" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "فباهنر" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی عادی شرکت صنایع مس شهید باهنر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ برگزار می‌شود.

"سفانو" در مسیر پرداخت سود قرار گرفت

شرکت سیمان فارس نو از زمانبندی پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: