کد خبر : ۲۵۵۳۲۸
بیشترین خسارت پرداختی مربوط به رشته بیمه درمان بود؛
۱۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
بیمه دی از محل فروش حق بیمه ۹،۶۴۸ میلیارد ریال درآمد داشت که شاهد رشد ۹۸۱ درصدی نسبت به ماه گذشته بود و توانست طی این دوره تراز مثبت ۷۰ درصدی را از خود بر جای بگذارد.

بیمه دی+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، خسارتی که بیمه دی در بهمن‌ماه سال جاری به بیمه‌شدگان تحت پوشش خود پرداخت کرد مبلغی بالغ‌بر ۵،۶۹۱ میلیارد ریال به ثبت رسید که در سال جاری عموما مربوط به قرارداد درمان بنیاد شهید بوده که قرارداد آن در پاییز سال ۱۳۹۹ تمدید گردید که از این بابت ذخایر به میزان لازم در نظر گرفته شده، همچنین طی ۱۱ ماه گذشته از ابتدای سال مالی تا پایان بهمن‌ماه ۴۱،۸۳۵ میلیارد ریال خسارت به بیمه‌شدگان پرداخت کرد.


بیشتر بخوانید: افزایش هزینه های خسارت درمانی "ودی"


بر اساس این گزارش، میزان خسارتی که "ودی" در بهمن‌ماه سال جاری به خسارت دیدگان پرداخت کرد نسبت به ماه گذشته با رشد ۱۳ درصدی مواجه بود، بیشترین میزان پرداختی بیمه دی در بهمن‌ماه متعلق به بخش «درمان» با ۵،۲۳۶ میلیارد ریال بود که نسبت به دوره مشابه ماه گذشته ۱۳ درصد افزایش پرداختی را به همراه داشت، همچنین پس از رشته بیمه «درمان» بیشترین مقدار پرداختی متعلق به «ثالث-اجباری» با مبلغ ۱۶۵ میلیارد ریال بود.

روند پرداخت خسارت های بیمه دی+بورس نیوز

لازم به ذکر است که بیمه دی از محل فروش حق بیمه ۹،۶۴۸ میلیارد ریال درآمد داشت که شاهد رشد ۹۸۱ درصدی نسبت به ماه گذشته بود و توانست طی این دوره تراز مثبت ۷۰ درصدی را از خود بر جای بگذارد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "زگلدشت" آماده باشند

شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
اقدام به افزایش سرمایه

اقدام به افزایش سرمایه "ثمسکن" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "فباهنر" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی عادی شرکت صنایع مس شهید باهنر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: